Patiko? Pasidalinkite!

Apskritai paėmus, Tverų miestelis yra labai šaunus. Čia gyvena nuostabūs žmonės ir visada kabo Žemaitijos vėliava. O seniūnija puošia pačių pasodintą eglutę.

Tuo metu, kai kitos seniūnijos ir savivaldybės švaisto pinigus dirbtinėms eglėms bei jų puošybai, Tverai demonstruoja kuklų ir protingą pasirinkimą – čia papuošiama natūrali aikštėje auganti eglutė ir sunaudojama minimaliai lėšų.

Bet yra ir dar didesnis gerumas

Šventiniu laikotarpiu Tveruose veikiančioje kavinėje „Atmosfera“ artėjančių gražių švenčių proga, kviečiami visi senjorai bei kavos mėgėjai užsukti ir pasmaližiauti gardžiais pyragaičiais, susiburti ir kartu praleisti laiką.

Kavinėje gruodžio mėnesį kiekvieną antradienį nuo 10 iki 12 val. senjorai gali pasivaišinti nemokama sriuba. O ketvirtadieniais visi, nusipirkę pyragėlį, kava bus pavaišinti nemokamai.

Paprastai, bet ne prastai nuotrauka.

Primename, kad kavinės „Atmosfera“ gaspadinė Almina Kazakevičienė laikosi savo duoto pažado, kad dienos pietūs kainuos nuo 2 iki 3 eurų. Į kainą įskaičiuota sriuba, pasirinktas karštas patiekalas ir nemokamas stalo vanduo.

Tad mielai kviečiame visus į Tverus!

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!