Patiko? Pasidalinkite!

2018m. balandžio 27d. Susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjų vadovai, susitikimą jie abu pasauliui pranešė žinią, kad baigiamas Šiaurės ir Pietų Korėjų karas ir pradedamas naujas draugystės etapas.

Korėjų karas prasidėjo 1950m., o kariniai veiksmai baigėsi 1953m. Pačio karo pabaiga oficialiai nebuvo paskelbta iki šiol.

Vakarų žiniasklaida nesuvokia Šiaurės Korėjos Kim Jong Uno veiksmų, nes šis pareiškė, kad sustabdė raketų bandymus ir uždarys branduolinių bandymų poligoną šalies Šiaurėje, pranešė Šiaurės Korėjos valstybinės naujienų agentūra.

Sekantis Kim Jong Uno netikėtas vakarams žingsnis, tai, kad Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas susitiko su Pietų Korėjos prezidentu Moon Jae Inu. Susitikimas įvyko kaimynines šalis skiriančioje demilitarizuotoje zonoje.

Gegužės mėnesį arba birželio pradžioje nusimato Kim Jong Uno ir JAV prezidento Donaldo Trumpo susitikimas.

Vakarų žiniasklaida, analitikai, politikai nesupranta, kas galėjo priversti Kim Jong Uną sėstis prie derybų stalo?

Esmė yra ne, kas galėjo jį priversti, o tai, kad jis privertė visus su Šiaurės Korėja pradėti bendrauti kaip su lygiu partneriu. Šiaurės Korėjos lyderis padarė didelę pažangą, užsitikrindamas savo šaliai saugumą ir garantijas, kad tokie kaip JAV nebenurodinės ir nesišaipys iš Šiaurės Korėjos, o kalbėsis pagarbiai.

Raketų Kim Jong Unas “neišmetė“, jis kuo puikiausiai jas laiko budėjimo parengtyje ir reikalui esant jos būtų paleistos į tam tikrus agresorių taikinius.

Šiaurės Korėja ir jos lyderis sužaidė gan gerą žaidimą, iškentėjo sankcijas ir ekonominius spaudimus. Nuo šiandien Šiaurės Korėja, turėdama patikimą ir galingą branduolinių ginklų arsenalą sėsis kalbėtis su kaimynais ir kitomis šalimis lygiomis teisėmis ir jėgomis.

bukimevieningi.lt inf. pagal “Itar-Tass” ir “RIA Novosti” pranešimus


Patiko? Pasidalinkite!