Patiko? Pasidalinkite!

Niekada netikėkite, kad mylimasis gali, pavyzdžiui, kažkaip visiškai atsitiktinai susitikti ką nors darbe, ar tiesiog kasdieniame gyvenime ir įsimylėti tą kitą žmogų. Absoliuti nesąmonė.

Žinau, kiek daug šeimų ir santykių sugriaunama štai tokiu būdu, ir puikiai žinau, kad visi, kurie tai padarė, darė tai sąmoningai. Viskas dėl to, kad tuomet, kai mes renkamės, su kuo norime būti ir kam paskirsime savo gyvenimą, mes galime puikiausiai kontroliuoti savo emocijas kitų žmonių atžvilgiu.

Taip, tegu prieš mane stovi iš koto verčianti sekso bomba, aš galiu į ją žiūrėti kaip į paprasčiausią bulvių maišą. Viskas – mūsų galvoje. Ir mes patys leidžiame sau bet kokius veiksmus kitų žmonių atžvilgiu.

Joks įsimylėjimas nenukrenta mums iš dangaus. Visos neištikimybės ir skyrybos yra sąmoningos. Žmogus pats to norėjo, ir pats tai padarė. Ir tik paskui, norint pasiteisinti, pradedami kabinti visi tie makaronai ant ausų, atseit, „na, atleisk, netikėtai įsimylėjau… Nieko negalėjau su savimi padaryti…“

Melas ir dar kartą melas. Mylintys žmonės turi tokį punktą savo galvose – neišduoti. Ir šis punktas labai lengvai pašalinamas vien mintimis. Ir aš žinau, ką sakau, nes šioje sferoje buvau kitados labai silpnas žmogus. Tačiau bėgo laikas, padirbėjau su savimi, kai ką supratau…

Jeigu jau išsirinkai žmogų, būk malonus prisiimti atsakomybę. Mylėk iki galo, būk greta iki galo.

Tai taikoma tiek vyrams, tiek moterims. Kas norės šlaistytis su svetimais, tas šlaistysis, kad ir kiek žodžiais prisiekinėtų amžiną meilę ir ištikimybę. O kas sąmoningai nuspręs pasidalinti su jumis savo gyvenimu – jo niekas niekada nesuvilios. Jam šito tiesiog nereikia.

Todėl nekaltinkite savęs dėl to, kad kiti jus išdavė. Tai ne jūsų kaltė.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!