Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje veikiančios užsienio (oligarchų ir korporacijų) žiniasklaidos priemonės dangsto Ukrainos nacistus, o jų pasidavimą azovstalyje vadina “evakuacija”. Azovstalio pavyzdys parodo, kad naciai, pasislėpę gamyklos rūsiuose buvo tiesiog palikti likimo valioje, dėl jų net nebuvo bandoma iš Ukrainos pusės prasibrauti, kad jie būtų iš tikro evakuoti.

Kas jie? Tai azovo būrio naciai, kurie nuo 2014 metų apšaudė nekaltus Luhansko ir Donecko respublikų gyventojus. Dar 2019 metais keturiasdešimt JAV Demokratų partijos kongresmenų pasirašė laišką, kuriuo reikalavo Ukrainos Azovo batalioną, kuris kovojo prieš Rusijos remiamus gyventojus Donbaso regione, paskelbti teroristine organizacija.

Savo, kaip savarankiškos karinės jėgos, klestėjimo laikais batalionas „Azov“ buvo siejamas su baltųjų viršenybės šalininkais ir neonacių ideologija bei skiriamaisiais ženklais. Jis ypač aktyviai veikė 2014 ir 2015 m. Mariupolyje ir jo apylinkėse. Tuo metu regione dirbusios CNN komandos pranešė, kad „Azov“ naudojo neonacių emblemas ir atributiką.

Nors bataliono „Azov“ vienas iš įkūrėjų buvo A.Bileckis, anksčiau vadovavęs radikaliai dešiniųjų grupuotei „Ukrainos patriotai“, batalioną apginklavo valstybė ir iš dalies finansavo Rytų Ukrainos vietos oligarchai. Tarp šių lėšų buvo ir žydų magnato Ihorio Kolomoiskio pinigai.

Pasidavę Azovstal kariai kruopščiai apžiūrimi Rusijos ir LNR respublikos karių. Pasidavusiems kariams yra liepiama nusirengti ir parodyti savo tatuiruotes, nes būtent jos yra ženklai, išduodantys ką šie kariai garbina ir kokiai ideologijai tarnauja. LNR apie juos yra surinkę labai daug medžiagos ir visi iki vieno sulaikyti Azovo būrio kariai bus teisiami už nusikaltimus žmonijai LNR ir DNR respublikose, už ten nužudytus nekaltus taikius žmones, tame tarpe, ir vaikus.

Pažiūrėkite ir patys įsitikinkite, ką garbina šie kariai. Pas vienus – Adolfo Hitlerio atvaizdo tatuiruotės, Hitlerio citatos, svastikos, pas kitus – velnio (šėtono), Banderos ir kitokie nacizmą, satanizmą ir mirtį demonstruojantys ženklai.

Lietuva ir kitos Europos šalys sako, kad Ukrainoje nacizmo nėra. Putinas sako, kad yra. Siūlome patiems įvertinti vaizdo įrašą ir pasidaryti išvadas.

 


Patiko? Pasidalinkite!