Patiko? Pasidalinkite!

Nors anūkas gieda senelio išmokytas mantras, kad teisėjų sulaikymas tai: „Apsivalymas teisėsaugoje ir teismuose yra geriausias Prezidentės vykdytos nuoseklios ir ilgametės skaidrumo bei kovos prieš korupciją politikos rezultatas”, -teigia Landsbergis Gabrielius

Tai nėra taip, ką giedą šventasis Gabrielius, juo negalima tikėti nei vienu žodžiu.

Tai greičiau yra ženklas, kad skyla teisėsauga į dvi puses. Skilimas rodo, kad Landsbergių teisinė korumpuotai gaujai suduotas labai rimtas smūgis, o tą smūgį sudavė pati Landsbergių numylėtinė Grybauskaitė. Ji tiesiog neturėjo kito šanso, kaip panaikinti aštuonių teisėjų imunitetą dėl jiems mestų įtarimų korupcija.

Dalytė kaip visada nori išbristi sausa, jai pavyko sausai išbristi iš “tulpių” skandalo, manau pavyks išbristi iš šį kartą. Šis kartas jai kitoks, nes ji laidoja paskutinius globotinius, t.y Landbsergistus. Ar pamenate kaip šventasis Gabrielius teisme sulaukė išskirtinio teismo dėmesio, o šis demonstravo savo galybę atsisėdęs ant stalo? To greičiausiai niekada nebeišvysite.

Visi kuo puikiausiai žino, kad teisinę Lietuvos sistemą prižiūrėjo Landsbergių politinis klanas, kurio pakalikai turėjo nebaudžiamumo garantijas. Dabartinis skandalas taip pat bus prigesintas, nes iš sulaikytų teisėjų taip pat, turi ką pasakyti, kas būtų labai nenaudinga šiandieninėje sistemoje sėdintiems įtakingiems asmenims.

Landsberginiai dabar deda viltis į Ingridą Šimonytę, kurią pasistatę, toliau valdytų Lietuvą. Tiesiog šeimininkai daugiau neberems Landsbergių klano, nes jie turėdami savo rankose žiniasklaidą, teisėsaugą nesugeba “paimti valdžios”. Kam tokie reikalingi? Vien tam, kad loti “Rusai puola”? “Rusai puola” moka loti ir kitos partijos, pvz Karbauskiniai, todėl galimas variantas, kad šeimininkai rinksis kitą, “naują” gaują ir vadą.

Greičiausiai, kad Landsbergių partiją išliks liberalų partijos likimas. Gali būti taip, kad net kai kuriems nariams, reiks bėgti už Atlanto, nes nuo seno, – tokia Lietuviškos politikos tradicija, o tradicijų kaip mes žinome “Lietuvos politikai” laikosi.

Linas Naujelis

 

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!