Patiko? Pasidalinkite!

Kartais net mažiausia pagalba arba poelgis gali labai nustebinti ir padėti. Ši istorija nutiko JAV, Teksase.

36-erių metų Džozefas, JAV armijos karinių oro pajėgų veteranas, žuvo baisioje automobilio avarijoje.

uvo karys

Jo tėvai Reičel ir Reimondas Vilasensorai labai dažnai ateidavo prie sūnaus kapo ir kartą pastebėjo vieną labai keistą dalyką: net kai dėl sausros viskas aplink išdžiūdavo, žolė ant sūnaus kapo visada būdavo žalia, – rašoma portale littlethings.com

Ši keistenybė ir stebino, ir tuo pačiu baugino tėvus. Jie stengėsi kuo dažniau atvykti į kapines, kad sužinotų, kas gi taip rūpestingai prižiūri Džozefo kapą. Ir štai vieno iš tokių vizitų metu jie pamatė žmogų, kuris laistė žolyną būtent ant jų sūnaus kapo. Taip jie ir pagaliau ir susipažino.

Laisto žolę kapinėse

Paaiškėjo, kad 86-erių metų vyriškis, vardu Džeikas Reislingas, neteko savo žmonos. Jis dažnai atneša jos mėgstamų gėlių ir kruopščiai prižiūri kapą. Vieną kartą, kai Džeikas, kaip visada, triūsė prie žmonos kapo, jis pamatė jauną moterį, kuri graudžiai verkė.

Vyras nusprendė prieiti ir paguosti ją. Tai buvo Džozefo sesuo, kuri papasakojo Džeikui apie savo brolį. Tada vyras nusprendė, kad prižiūrės žuvusio kareivio kapą atsidėkodamas už jo tarnybą tėvynei.

Reičel ir Reimondas buvo apstulbę, kad nepažįstamas žmogus gali įsigilinti į svetimą nelaimę, todėl jie nusprendė pasidalinti šia istorija su visais. Motinos, praradusios savo vaiką, širdis nepaguodžiama. Bet rūpestis ir nuoširdi pagalba gali truputį sumažinti netekties skausmą.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!