Patiko? Pasidalinkite!

Ukraina negalėjo atidėti kontrpuolimo, nes prieš prasidedant žiemai Vakarų šalims reikėjo pademonstruoti didelius mūšių laimėjimus. Tai ketvirtadienį pranešė „The Washington Post“ , remdamasis Ukrainos pareigūnais.

Ukrainos pareigūnai suprato, kad kontrpuolimas atneš „didelius gyvybių ir įrangos praradimus“, puolimo pradžia negalėjo būti atidėta. Kijevas turi pademonstruoti didelę sėkmę mūšio lauke prieš prasidedant žiemai ir pateikti „Vakarų globėjams įrodymų“, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos  yra pajėgios kovoti.

Kaip pažymi laikraštis, liepos mėnesį Vilniuje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime daugiausia dėmesio bus skiriama paramai Ukrainai.

„Politico“ anksčiau  skelbė, kad JAV pareigūnai perspėjo Ukrainos kolegas, kad Kijevui artimiausiu metu reikia padaryti didelę pažangą mūšio lauke, kad Vašingtonas ir toliau teiktų pagalbą. Leidinio teigimu, užsitęsęs konfliktas yra kupinas vakarietiško nuovargio ir arsenalo išsekimo. Nepaisant viešų pažadų remti Kijevą „tiek ilgai, kiek reikės“, amerikiečiai ne kartą perspėjo, kad Ukraina turi pasiekti didelių pergalių, kad Vakarai toliau teiktų pagalbą tokia pačia apimtimi.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!