Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijos policija lapkričio 18 d., tiesioginio eterio metu areštavo visuomenininką žurnalistą (Youtub’erį) dr. Andreasą Noaką (Andreas Noack). Tokiu demokratiniu poelgiu Vokietija mokina kitas ES šalis, kaip reikia susidoroti su nepaklusniais žurnalistais.

Suėmimo priežastis kol kas nėra aiški, tačiau jis buvo areštuotas tuo metu, kai tiesiogiai iš savo namų transliavo vaizdo laidą youtube plaformoje.

Spėjama, kad vyro vyro visuomeninė veikla yra netinkama Vokietijos valdžiai, dėl to ir buvo imtasi pakankamai griežtų priemonių.

Neoficialiai skelbiama, kad A. Noakas esą suteikė medicininę pagalbą šimtams nukentėjusių protestuotojų nuo teisėsaugininkų Vokietijoje prieš, manoma, neteisėtus Vokietijos valdžios veiksmus.

Vakarų Žmogaus teisių gynėjų teigimu, toks įsiveržimas ir policijos elgesys, kuris matomas vaizdo įraše, laikytinas šiurkščiu žmogaus teisių pažeidimu.

Lietuvos žmogaus teisių gynėjai šio įvykio nekomentuoja, teigdami, kad reikėtų palaukti oficialaus Vokietijos policijos komentaro, galimai kaltas yra pats A. Noakas ir policijos veiksmai yra visiškai teisėti bei pateisinami.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!