Patiko? Pasidalinkite!

JAV prezidentas Donaldas Trampas pradžioje nesuprato, kas tas Vladimiras Zelenskis ir apie ką kalba klausimą uždavęs žurnalistas. Po to, kai jam paaiškino, kad Vladimiras Zelenskis yra Ukrainos prezidentas, jis pasakė, kad tiki, jog  Vladimiras Zelenskis susitars su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu dėl situacijos Rytų Ukrainoje

JAV prezidentas Donaldas Trampas išreiškė viltį, kad Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis susitars su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu dėl situacijos Rytų Ukrainoje, praneša,- CNN.

“Manau, kad jis sutiks su (Rusijos prezidentu Vladimiru) Putinu. Jis pakviestas į Baltuosius rūmus, jei panorės atvykti. Manau, kad jis susitars (su Putinu). Jis yra nuostabus protaujantis žmogus, ir nori taikos Ukrainoje”, — sakė jis žurnalistams.

Maskvos ir Kijevo santykiai pašlijo dėl padėties Donbase. Anksčiau Ukrainos valdžia ne kartą apkaltino Rusiją kišimusi į šalies vidaus reikalus.

2015 metų sausio mėnesį Aukščiausioji Rada priėmė pareiškimą, kuriame Rusijos Federaciją pavadino “šalimi agresore”. Rusija neigia Ukrainos pusės kaltinimus ir vadina juos nepriimtinais. Maskva ne kartą pareiškė, kad nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!