Patiko? Pasidalinkite!

Gitanas Nausėda sako, kad: “Oras Kaune subjuro, tačiau kompanija gera!”. Ir kas gi gero iš tos kompanijos? 

Pažvelkime į du tipus, pirma į Valdą Adamkų, kuris iki šiol viešai meluoja, kad Lietuvoje CŽV kalėjimų nebuvo.

Kaip žinome, Lietuva įvykdė Strasbūro teismo sprendimą, dėl Lietuvoje veikusio slapto CŽV kalėjimo, kuriame buvo kankinami svetimų šalių asmenys. Jiems Lietuva sumokėjo 130.000 Eur.

Ką apie tai sakė prezidentas Rolandas Paksas:

Valdas Adamkus CŽV agentas?

Buvęs BNS naujienų agentūros vadovas Artūras Račas drąsiai ir užtikrintai sako, kad Valdas Adamkus ateidamas į šį postą perlipo per visus įstatymus. Nijolė Oželytė sako, kad Lietuvoje teisingumo nėra, nes nuo pat valstybės susikūrimo, tą patį pakartojo ir apie Valdą Adamkų, kad šis buvo išrinktas neteisėtai.

Už šią išsakytą tuometinio BNS naujienų agentūros vadovo Artūro Račo išsakytų faktų, jam teko atsisveikinti su žurnalistika, nes tam tikros struktūros suorganizavo taip, kad šis žurnalistas negautų Lietuvoje niekur darbo, o tuo labiau žiniasklaidoje.

Apie Valdą Adamkų galėtų rašyti labai daug, bet esmė yra ta, kad jį pakeitė į Rolandą Paksą pažeidžiant LR Konstituciją ir niekas apie tai iki šiol nekalba. Nekalba ir apie tai, kad jis sutiko steigti slaptą CŽV kalėjimą.

Sekantis “egzempliorius” – Vytautas Landsbergis

Šis “veikėjas” siejamas ryšiais su CŽV  ir glaudžiu bendradarbiavimu su Džordžo Sorošo fondu. Griaunant Tarybų sąjungą, Vytautas Landsbergis galimai buvo užverbuotas kaip ir tuometinis Tarybų sąjungos vadovas Michailas Gorbočiovas. Taip pat sklinda kalbos, kad šis perėmė “Sąjūdžio” kontrolę ir ja pasinaudodamas galimai padėjo JAV perimti visos Lietuvos valdymą.

Landsbergis Sorošas

Iš rimtų šaltinių sklinda kalbos, kad galimai Lietuvos teisėsauga ir buvusi prezidentė Dalia Grybauskiatė buvo valdoma per Landsbergį.

O jeigu pažiūrėti į “Landsbergistų” atliktas šunybes ir Lietuvos naikinimą, neužtektų niekam kantrybės ir laiko juos skaityti, todėl užtenka paminėti vien “Mažeikių naftą”, jos nužudyta direktorių Gedeminą Kiesų ir jo keistas mirties aplinkybes.

“Mažeikių nafta” buvo perleista JAV kompanijai už 1 LITĄ! O ši “Mažeikių naftą” nuvarė praktiškai iki bankroto. Galima būtų vardinti ir daugiau Lietuvos valstybinių įmonių “prihvatizavimus”, kurie vyko su Landsbergio palaiminimu. “Landsbergių” gaujelei būtina išlaikyti JAV dominavimą Lietuvoje, nes kitu atveju jam ir jo visam klanui, gali tekti labai skaudžiai atsakyti, o gal net bėgti su visam iš Lietuvos.

Todėl Vytautas Landsbergis ir trinasi šalia Gitano Nausėdos, kaip koks šakalas…

Gitanui Nausėdai visi šitie galimi atnivalstybininkai – gera kompanija

Gitanas Nausėda savo socialiniame tinkle kelia nuotraukas su galimais antivalstybininkasi teigdamas, kad tai gera kompanija!

Net neabejoju, kad Gitanas Nausėda žino visas jų veiklas, sąsajas su CŽV ir Sorošo fondais. Neabejoju, kad kaip bankininkas žino ir “Snoro” aferą, “Ūkio banko”… Tiesa kaip pastebėjote jų jau niekas nebetiria, tiesiog viskas po rinkimų užgeso. Į krūmus dėjo ir Stasys Jekeliūnas, gavęs šiltą postą Europarlamente.

Politiniuose užkulisiuose sakoma, kad Ramūnas Karbauskis sudarė su Gitanu Nausėda susitarimą, kad tie nebetirs “Snoro” aferos, už tai gaudami Gitano Nausėdos palaikymą.

Pakol kas, Gitanui Nausėdai pasireikšti geopolitikoje neteko, bet pagal jo “draugiją” spėju, kad ji visiškai nesiskirs nuo “Landsgrybinės”.

Pasakyk Gitanai, kas tavo draugai ir aš pasakysiu, kas TU!

Linas Naujelis

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!