Patiko? Pasidalinkite!

Ką tik pradėti naudoti „trikojai“ greičio matuokliai Lietuvoje jau spėjo sukelti pasipiktinimo bangą. Vairuotojai nepatenkinti, jog matuokliai statomi nežymėti, bet kur, net ir neįprastose vietose

Kadangi perspėjančių ženklų nėra, šis naujas policijos žaislas “šienauja” vairuotojus vieną po kito. Policijos “trikojų” užfiksuoti pažeidimai iškart keliauja į duomenų bazę, o vairuotojams “nemokamas” nuotraukas atsiunčia laiškais.

Kam jie reikalingi?

Negi atsiras naivuolių kurie patikės, kad jie naudojami mažinti avaringumui? Ne. Jie tam, kad tiesiog į biudžetą greituoju ir paprastuoju būdu būtų surinkta kuo daugiau pinigų. O pinigų tai trūksta, ir dar kaip trūksta. Visi streikuoja ir dejuoja, o čia dar ir artimiausias “brolis Amerikonas” šantažuoja – jeigu nepirks Lietuva kareiviškų žaisliukų, JAV tiesiog juos paliks likimo valioje. Vien 2020 metais Gynybos resursų agentūra koordinuos naujų pirkimų už daugiau nei 540 mln. eurų.

Kitose šalyse mobilūs radarai deginami

Taip pat su vairuotojais pasielgė Prancūzijoje, tai ne vienas mobilus radaras buvo sudegintas ir sulaužytas.

Lietuvis nuo baudžiavos laikų yra kantrus mužikas ir mokės tol, kol valdžia reikalaus. Arba yra viena išeitis – tiesiog neviršyti greičio ir didinti miestuose kamščius, kuriuose ir taip daugelis miestiečių praleidžia 30% savo gyvenimo.

Tai tiek tam kartui…

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!