Patiko? Pasidalinkite!

Visose pasaulio šalyse įprasta, kad partijas stiprina stiprios, tvirtos, kraštui daug gero padariusios asmenybės, kurių darbais verta pasididžiuoti. Šią praktiką taiko anglai, prancūzai ir šveicarai.

Lietuvos politinė virtuvė užpildyta visokiausio plauko humanoidų, teistumas, aferos yra puošmena ir įvaizdžio dalis.

Šiuo aspektu nepralenkiami yra taip save pasikrikštiję Landsbergistai.

Kokių čia minezingerių nesutiksi?? Mano miestelio seniūnas girtas blūdino darbe, po griovius darydavo reidus automobiliu ir visi atvirai lažinosi, kiek dar fintų iškrės gaspadorius, kol bus išsiaustas laukan iš šios partijos?

Lazda turi 2 galus , po rimto audito išdrėbtas kaip šeškas iš staldo ( trobesys gyvuliams laikyti, tvartas), pylė su čigonais degtinaitę, darbo metu jo kieme viešieji darbuotojai už pašalpas skaldė malkas, darė gėdą visam rajonui.

Neatlaikė širdis tokių tempų ir pasimirė.

Seimo posėdžių metu komos būsenoje plavinėjo ir ruošdavosi lėktuvu skristi į komandiruotes toks tūlas politologas Vareikis, kuris pripažino, kad būtina koduotis ir gydytis nuo alkoholizmo.

Visi, kas domisi žiniasklaida, šio darbo subtilumais žino,kad žurnalistas privalo būti šališku ir neužimti jokios politinės pozicijos angažavimo.

Deja garsiausia pasaulio press atstovė, pašnekovų pertraukinėtoja, pajuodusi nuo tabako dūmų Miliūtė prisipažino, kad myli dešiniuosius.

Per butus su agitavimu už juos balsuoti vaikščiojo Jakilaitis, su savo projektais išmilžęs mokesčių mokėtojų LRT iki cento.

Normalu???

Tačiau didžiausiu fenomenu šioje partijoje yra taip ir neįstengęs baigti universiteto dvasios menkysta ir oficialus psichopatas Algis Ramanauskas- Greitai, kurį Račas komentaruose suvartė kaip darželinuką.

Stojant į partiją tave zonduoja VSD, STT, FNTT.

Šis pridurkas čia prisitrynė indulgencijos ir savęs realizacijos būdu.

1994-1998m. Radioshow eterio metu tyčiojosi iš klasikų Žemaitės, Biliūno, muzikologo Gerulaičio, vadindamas kurva, b… vilnoniu, dergė dievą, išpažintį ir tik rimtai įsikišus teisėsaugai po  rimtų ieškinių liovėsi užsiimti dergimais.

Šis bestija dar Vilniaus savivaldybėje prisilietė prie kultūros reikalų sprendimo, tyčiojasi iš pedagogų ir tyli anūkėlis ir profesorius senolis.

Specialiai pasiteiravau šios partijos sekretoriato dėl šio pliuškio ir politologo , kokiu pagrindu jie priimti į partiją ir nenustebino manęs palaikymas durniumi, nes tai yra šios politinės srovės išgyvenimo vakcina.

Ramanauskas, Vareikis būk tai nebuvo šios partijos nariais, ji nedarbo birža įsidarbinti,  jokie santykiai nesieja šių asmenų su šventąja klika.

Tačiau prispaudus argumentais, patarė kreiptis į sekretoriatą, jeigu manau, kad šie piliečiai netinkami.

Dauguma partijos narių juk turi darbus, o stoja tam, kad pasitarnauti savo idėjomis prie krašto gerovės, atitinka ideologija.

Vadinasi tyčiotis iš tikėjimo, kultūros,nepilnamečių, nužudyto Kedžio yra šios partijos preambulė?

Ruslanas Baranauskas– istorikas, apžvalgininkas


Patiko? Pasidalinkite!