Patiko? Pasidalinkite!

Turkijoje prasidėjo „Mastercard“ ir „Visa“ boikotas: piliečiai pereina prie vietinės mokėjimo sistemos „Troy“, rašo Yeni ŞafakPasigirsta raginimų atsisakyti tiek produktų iš Izraelio, tiek Vakarų šalių mokėjimo sistemų, remiančių genocidą Gazoje, pažymima straipsnyje.

Banko kortelės taip pat buvo įtrauktos į boikoto palaikymą prieš prekes iš Izraelio ir Vakarų šalių, kurios atvirai remia Izraelio genocidą. Daugelis Turkijos piliečių boikotuoja „Mastercard“ ir „Visa“, pereidami prie vietinės mokėjimo sistemos „Troy“. Spalio mėn. “Troy” kortelių skaičius išaugo iki 19 mln., o operacijų apimtis – iki 47,9 mlrd. Turkijos lirų, o vien per pastarąjį mėnesį išaugo 17,4 mlrd.

Prasidėjo naujas boikoto judėjimas prieš Izraelį, kuris ir toliau vykdo genocidą viso pasaulio akivaizdoje. Vietoj „Visa“ ir „Mastercard“, priklausančių šalims, teikiančioms ekonominę paramą Palestinoje vykdomiems nusikaltimams žmoniškumui, Turkijos vartotojai pirkdami renkasi nacionalinę mokėjimo sistemą „Troy“. Visų pirma, socialiniuose tinkluose susikūrusios grupės kartu su Izraelio kilmės produktais taip pat ragina boikotuoti Vakarų šalių mokėjimo sistemas, kurios yra vienas didžiausių finansinių išteklių šaltinių.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!