Patiko? Pasidalinkite!

Atsakydamas į paskutinį (tikiuosi, visomis prasmėmis) Navalno ir jo pakalikų „tyrimą“, kurio metu jie bandė pateikti pensionatą Gelendžike kaip „Putino rūmus“, aš atlikau savo „tyrimą“.

Negi kažkas rimtai tiki, kad žmogus suprojektuos savo namus kaip viešbučio tipo sanatoriją? O gal kažkas rimtai tiki, kad virš FSO saugomo objekto, tariamai prezidento rezidencijos, galite saugiai paleisti bepilotį orlaivį ir jo niekas nenumuš? Ir, svarbiausia, kodėl Putinui, kuris turi daug valstybinių rezidencijų, kuris mėgsta žvejybą ir taigą, apskritai reikėtų tokių „rūmų“?

Aš atlikau toki pat „tyrimą“

Važiuojam.

Taigi, jūsų dėmesiui, pateikiame Navalno rezidenciją, kurią jis nusipirko už pusryčiams mokykloje skirtus pinigus. Rezidencija vadinama „The Rock“, esanti San Francisko įlankos saloje. Salos plotas yra 8,9 ha.

Mes netgi turime komplekso planą, iš kurio matyti, kad jame, be gyvenamųjų patalpų ir techninių paslaugų (pvz., saugos bokšteliai ir švyturys), yra teatras, biblioteka, poilsio zona ir net pikniko vieta.

O dabar kviečiame pasimėgauti Navalno naujųjų namų interjeru.

Poilsio ir sveikatinimosi kambarys (SPA).

Svečių kambariai skirti priimti draugus ilgesniam laikotarpiui.

Ir galiausiai, asmeninis Navalno miegamasis ateinantiems dvidešimčiai metų. Viskam griežtai laikomasi Anatolijaus Dmitrijevičiaus Papanovo aprašymo: „Jūsų namai yra jūsų kalėjimas“.

Mano „tyrimas“ pagal „patikimumą“ yra visiškai toks pat, kaip ir FBK Navalno. Jokių dokumentų, jokių faktų, tik nuotraukos.

Aleksandras Rogersas


Patiko? Pasidalinkite!