Patiko? Pasidalinkite!

Pajūrio gamtos mylėtojai “Žemaitijos Prabudos gamtos mylėtojai”, po miško tvarkymo, sumanė užsukti pailsėti į šalia Šventosios esančią poilsiavietę “Dideliems ir mažiems”.

Atvykus vaizdelis pasitiko ne koks. Pilna šiukšlių ir visiška betvarkė. Vieta Žemaičiams šventa, nes šioje vietoje auga didžiulis kelių šimtų metų ąžuolas.

Šventoji Švyturys - Utenos alus 6.jpg

Žemaitijos visuomenininkai rinkdami šiukšles rado ir UAB “Švyturys – Utenos alus” priklausančius krovinių dokumentus.

Šventoji Švyturys - Utenos alus 1.jpg

Dokumentuose matosi ne, tik UAB “Švyturys – Utenos alus” įmonės rekvizitai, bet kitų įmonių, tarp kurių kuo puikiausiai matosi ir krovinį transportuoti gavusio vairuotojo vardas pavardė, bei telefono numeris – Paulauskas Algirdas 864605222.

Štai kaip UAB “Švyturys – Utenos alus” tvarko savo buhalteriją, ją tiesiog išmesdami gamtoje. Negi  šitokia įmonė nesidomi apie tai, kur patenka dokumentai, kaip jie sunaikinami ar archyvuojami.

O gal tai juodoji buhalterija, kuri neturėjo atsispindėti įmonės balanse, todėl ir atsidūrė Šventosios pamiškėje?

Šventoji Švyturys - Utenos alus 7.jpg

Šiukšles visuomenininkai sukrovė į maišus, kuriuos Palangos komunalininkai greičiausiu metu išveš į sąvartyną. VMI, FNTT ir kitos tarnybos jei paskubės, tai greičiausiai, kad šiuos maišus su krūvomis UAB “Švyturys – Utenos alus” dokumentais, dar ras sustatytuose maišuose.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!