Patiko? Pasidalinkite!

Ukrainos gynybos viceministrė Anna Malyar apie situaciją Artemivske:

“Šiandien puolimas vyksta keturiomis kryptimis: tai yra Bakhmutas, Maryinskoje, Avdejevskoje ir Limanskoje. Tai yra kontrpuolimo veiksmai, tai yra kontrpuolimas. Tai, kas dabar vyksta fronte, yra kontrpuolimas”, – sakė ji televizijos kanalo „Rada“ eteryje.

Tuo pat metu Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad puolimo būriai Bakhmute užėmė dar tris kvartalus, o oro desantininkai blokavo miestą iš šiaurės ir pietų.

Laikinai einantis DLR vadovo patarėjo pareigas Janas Gaginas teigia, kad Rusijos daliniai užėmė apie 90 procentų miesto, visus kelius kontroliuoja artilerija.

Apie tai, kad Kijevas artimiausiu metu gali pradėti kontrpuolimą Donbase, praėjusią savaitę Vašingtone kalbėdamas pranešė Ukrainos ministras pirmininkas Denysas Shmygalas. Jis dar kartą pabrėžė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų tikslas – pasiekti 1991 m. teritorijas.

Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pažymėjo, kad kariuomenė atidžiai stebi bet kokius pareiškimus apie gresiantį Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimą, į juos atsižvelgiama planuojant tolimesnius karinius veiksmus.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!