Patiko? Pasidalinkite!

Pasak Ukrainos oligarcho Igorio Kolomoiskio, santykių gerinimas su Rusija yra tiesiog būtinas Ukrainos ekonominiam išgyvenimui

Igoris Kolomoiskis pareiškė teigė, kad Ukraina turi pagerinti santykius su Rusija. Jis tai sakė duodamas interviu JAV laikraščiui “The New York Times“. Pasak jo, finansavimas iš Rusijos galėtų pakeisti Tarptautinio valiutos fondo (TVF) paskolas.

“Jie bet kokiu atveju yra stipresni. Turime pagerinti savo santykius. Žmonės nori taikos, gero gyvenimo, nenori kovoti. O jūs, Amerika, verčiate mus kovoti ir net neduodate mums pinigų už tai”, — pareiškė Kolomoiskis.

Jis taip pat pridūrė, kad nereikia gaišti laiko pokalbiams, kai Rusija “mielai įtrauktų Ukrainą” į naująjį Varšuvos paktą.

Be to, verslininkas apkaltino JAV tuo, kad jos naudoja Ukrainą siekdamos susilpninti savo geopolitinį konkurentą ir vesti “karą prieš Rusiją”.

Kolomoiskio teigimu, kad ekonomiškai išgyventų Ukrainai būtina atkurti santykius su Rusijos Federacija.

 

Zelenskis Kolomoiskis santykiai su RusijaUkrainos oligarchas laikomas vienu turtingiausių ukrainiečių, kurio turtas vertinamas maždaug 1,4 milijardo dolerių. Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis žiniasklaidos buvo apkaltintas bendradarbiavimu su Kolomoiskiu, tačiau abu tokius kaltinimus atmetė.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!