Patiko? Pasidalinkite!

Po to kai vsarą „Apple“, išleido savo kreditinę kortelę, „Google“ ruošiasi išplėsti finansinių paslaugų spektrą. Anot „The Wall Street Journal“, netrukus paieškos variklis pradės siūlyti vartotojams iš JAV atidaryti banko sąskaitą savo platformoje

Projektas vadinasi „Cache“. Projekto pradžia planuojama kitų metų pradžioje. Be „Google“, joje taip pat dalyvauja „Citigroup“ ir Stenfordo universiteto kredito unija. (SFCU). Bendradarbiaudami paieškos sistema pateiks platformą ir sąsają, o jos partneriai užsiims sąskaitų aptarnavimu.

Duodamas interviu WSJ, „Google“ mokėjimo paslaugų vadovas Cezaris Sengupta pabrėžė, kad finansiniai prekės ženklai vaidins didesnį vaidmenį naujame gaminyje nei kitose IT įmonėse. Visų pirma atidarytos sąskaitos bus pažymėtos banko, o ne „Google“ logotipu. Pavyzdžiui, „Apple Card“ atveju, kreditinę kortelę išduoda „Goldman Sachs“ investicinis bankas, tačiau „Apple“ pozicionuoja ją kaip savo produktą.

Cezario teigimu, naujasis projektas bus naudingas visoms pusėms. Pvz., bankai gali pasinaudoti „Google“ patirtimi dirbdami su dideliais duomenų kiekiais ir pasiūlyti klientams palankesnes sąlygas ir paslaugas (įskaitant lojalumo programas).

Prieiga prie paskyros bus prieinama per „Google Pay“. Bendrovė pažadėjo, kad jie nenaudos asmeninių finansinių duomenų, kad nukreiptų skelbimus ir parduotų juos trečiosioms šalims.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!