Patiko? Pasidalinkite!

Pasak LDPR lyderio Vladimiro Žirinovskio, Donaldas Trampas turėtų liautis vartoti šį preparatą ir laukti vaistų iš Rusijos

LDPR lyderis Vladimiras Žirinovskis mano, kad JAV prezidentas Donaldas Trampas be reikalo kaip koronaviruso prevencinę priemonę pradėjo vartoti antimaliarinius vaistus, rašo RIA Novosti.

Pasak Žirinovskio, jis turėtų liautis vartoti šį preparatą ir laukti vaistų iš Rusijos.Trampas anksčiau pareiškė, kad pastaruoju metu jis kasdien geria priešmaliarinį preparatą hidroksichlorokviną, kurio vartojimą jis anksčiau reklamuodavo kaip vaistą nuo koronaviruso, tačiau kurio veiksmingumas dar neįrodytas.

“Donaldas Trampas veltui pradėjo vartoti priešmaliarinį vaistą hidroksichlorokviną, kad apsisaugotų nuo koronaviruso. Jis jį geria jau 10 dienų. Greičiausiai preparatas jam kenkia. Jo akys apsiblausė ir atrodo, kad JAV prezidentas yra šiek tiek nusilpęs.

Manau, kad jis turėtų nustoti vartoti šį vaistą ir laukti vaistų iš Rusijos — bus geriau. Mes išgydysime Trampą, o pagal jo sąrašą dar 5–6 amerikiečius, kurie jam yra svarbiausi”, — savo “Telegram” kanale rašė Žirinovskis.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!