Patiko? Pasidalinkite!

Įtariau šį „SEB“ banko prezidento patarėją nusikalbant jau 2013 metais, kai šis „Žinių radijuje“, tikino Lietuvą, kad euro įvedimas Lietuvai bus naudingas ir atpigins kai kurias paslaugas

„Dabar, kai praktiškai prisijungė ir antroji Baltijos šalių valstybė prie euro zonos, ir mes liekame paskutiniai, nesinorėtų, kad tas laikotarpis būtų labai ilgas. Sąlygos yra tikrai palankios, nepaisant visko, infliacija liks maža, ir, matyt, artimiausią pusmetį nėra jokių prielaidų jai sparčiai didėti. Antrasis aspektas – biudžeto deficitas – šiuo metu tikrai yra pačios valstybės rankose“, – kalbėjo G. Nausėda.

Ar dar galima rasti Lietuvoje žmonių, kurie teigtų, kad įvedus eurą kas nors atpigo? Ne. Todėl Gitano Nausėdos prognozes vertinu kaip eilinius, neatsakingus nusikalbėjimus.

Kitas nusikalbėjimas – „Lietuvos kariuomenė galinti nugalėti bet kokį priešą“

2019.11.24 Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad Lietuvos kariuomenė galinti nugalėti bet kokį priešą. Taip taip, bet kokį…

Sveikindamas šalies, sąjungininkų ir partnerių karius su Kariuomenės diena, Gitanas Nausėda rėžė nepakartojamą kalbą. Vilniaus Katedros aikštėje įvyko iškilminga Lietuvos karinių pajėgų rikiuotė ir paradas, kuriuose taip pat dalyvavo krašto apsaugos savanorių pajėgų ir Šaulių sąjungos būriai, Lietuvoje dislokuotų NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės padaliniai iš JAV, Norvegijos, Nyderlandų, Vokietijos, Belgijos ir bendros Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados kariai.

„Šiandien jūs esate mobili, šiuolaikinė, geriausiais ginklais apginkluota mūsų kariuomenė, galinti nugalėti bet kokį priešą. Tačiau geriausias mūšis yra tas, kurio priešas net nenori pradėti. Kelkite sau aukščiausius reikalavimus, būkite karšti savo tėvynės patriotai, kad agresorius net nenorėtų sutrikdyti taikaus mūsų gyvenimo ir taikaus žmonių darbo“, — į karius kreipėsi prezidentas.

O čia jau pamirštoji panelė Grybauskaitė ir jos perlai, atitinkantys Gitano Nausėdos nusikalbėjimus.

Mieli skaitytojai, gal tarp jūsų atsirastų tų, kurie galite atsiųsti pavyzdžių, kas po euro įvedimo atpigo? Labiausiai domintų paslaugos.


Patiko? Pasidalinkite!