Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje veiklą vykdo keli šimtai su žmogaus teisėmis susijusių organizacijų. Jų tiek, daug, kad net pavargau beskaičiuoti ir aiškintis kuri už kurią didesnė, veiklesnė ir geresnė. Esmė ieškojimo buvo kreiptis į kokią nors “geriausią”, nes reikalas mano manymu yra labai rimtas. To kas vyksta dabar Lietuvos teisinėje sistemoje tikrai prasilenkia su visomis teisinėmis ir moralinėmis normomis ir įstatymais.

Lietuvos ir pedofilų priešai

Be pateiktų kaltinimų, kalėjime bemaž metus laiko, laikomas Algirdas Paleckis. Lietuvos užsakymu JAV kalėjime laikoma Neringa Venckienė. Algirdas Paleckis fiziškai išsekęs, o pablogėjus jo sveikatai medikų pagalba buvo suteikta, tik po 10 dienų!

Visuomenei tiek Algirdas Paleckis parodomas, kaip Lietuvos priešas, bet faktų nepateikta. Taip žmogus yra menkinamas visų akivaizdoje ir kurstoma prieš jį neapykanta. Tą patį daro ir iš Neringos Venckienės.

Žmonės, dar nenuteisti, bet visuomenei, jie pateikti kaip didžiausi nusikaltėliai. Tas pats buvo daroma ir su manimi, bet apie tai bus atskira išsami medžiaga su užsakovais ir vykdytojais.

Tiek Algirdui, tiek Neringai yra apribota teisė matyti su artimaisiais ir tai yra tai yra daroma LIETUVOS RESPUBLIKOS vardu!

Visas šias organizacijas vienija du dalykai, ES fondų pinigai ir LGBT malonumai

Žinot ką?! Visos beveik iki vienos, ES finansuojamos žmogaus teisių organizacijos gina lezbiečių ir homoseksualų teises, lygybės klausimus ir visa kita kas susiję su antru galu. Toks jausmas, kad ES svarbiausia yra apginti gėjus ir lezbietes, o tradicinių vertybių žmonės yra visiškai neaktualūs.

Apie žmogaus teisę, tikrąją teisę, kad apginti žmogų nuo teisingumo nebuvimo, radau vos kelias, bet ir tų veiklos abejotinos. Vienintelė Donato Šulčio žmogaus teisių organizacija padeda Lietuvoje persekiojamiems žmonėms, bet su yra viena didelė bėda. Jos vadovą Donatą Šulcą taip pat, persekioja teismai ir policija. Šis žmogus nuo vieno iki kito teismo, vos pats save “ištraukia”, o ir sveikata jau nuo viso šito šlubuoja.

Kieno užsakymas?

Ačiū Daliai Grybauskaitei ir jos “megaičių draugijai”, kuri Lietuvos teisėsaugą pavertė į telefonu valdomą gaują, kuri yra užsiundoma susidoroti su kitokią nuomonę turinčiais asmenimis ir politiniais oponentais. Grybauskaitei išėjus, pažiūrėsime kas liko…

Naujai išrinktas prezidentas Gitanas Nausėda žadėjo, kad Lietuvos teisinę sistema būtina tvarkyti, nes žmonės nesijaučia teisiškai saugūs. Bet žemiau esanti nuotrauka labai didelių vilčių nekelia, nes Gitanas Nausėda šią nuotrauką pavadino “Gera kompanija”.

Gitano Nausėdos kompanija
facebook.com/gitanas.nauseda

Manęs asmeniškai su šiais asmenimis nei per prievartą nepasodintų šalia, o ką jau kalbėti apie jų gerumą ir gerus nuveiktus darbus…

Juokauti šioje situacijoje tikrai nesinori, bet Algirdui Paleckiui yra viena išeitis, garsiai pasiskelbti gėjumis pareikšti pretenziją, kad jam yra apribota teisė mylėtis.

Liko laukti ne daug.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!