Pasirodo, kad suverenai, iš kurių yra atimti trys mažamečiai vaikai, visiškai nedaro išvadų ir toliau elgiasi kaip paskutiniai kvailiai. Jie ir toliau bando įrodinėti savo susigalvotas teises ir reikalauja sistemos tarnų, kad šie pradėtų vadovautis ne sistemos, o jų sugalvotomis teisėmis.
Kviečiame tapti mūsų rėmėjais:
https://www.patreon.com/m/musutv
Vaidas Žemaitis Lekstutis asmeninės sąskaitos:
Vaidas Lekstutis: BE84 9740 0652 3059 SWIFT kodas: PESOBEB1 (mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)
Vaidas Žemaitis Lekstutis: GB23 BIYS 0099 5673 7017 13 SWIFT kodas: BIYSGB2A (mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)
Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.me/bukimevieningi (mokėjimo paskirtis – PARAMA)
Sveiks Vaidi,
Viską gerai paaiškinai. Nors kas kvailas, tas kaip sakoma kvailiu ir liks:) Apie Dainių visišką tiesą pasakei. Arogantiškas, atseit viską suprantantis ir žinantis tipas. Vaikų žaidimai smėlio dėžėje:)
Sveikatos ir sėkmės Tau ir Eglutei!
Manau, kad jiems kažkas vadovauja. Bet kokiu atveju juos ,”išdurs'”
Galima paaugliams vaikams paaiškinti, kad, švelniai tariant, ne viskas, ko moko mokykloje, yra teisinga. Bet vaikai lieka vaikais.
idiotas ir afrikoje,idiotas