Patiko? Pasidalinkite!

Šiaip viską galima paaiškinti ir vienu trumpu anekdotu:

Fermoje viena kiaulė surengė kiaulių susirinkimą. Ji aiškiai ir su pakeltu tonu pasakė, kad – žmonės, tie kurie mus maitina, augina, tam, kad paskui mus nupenėtu, paskerstu ir suvalgitų.

Kiaulės pradėjo garsiai juoktis ir šaipytis iš kiaulės pranešėjos. Tada kiaulė suprato, kad nėra prasmės aiškinti ir tiesiog toliau gyveno savo dieneles.

O kuo mūsų situacija šiandien skiriasi nuo fermos ir kiaulių? Niekuo, dauguma žygiuos paraduose, kiti už kokią nors laisvę gers, treti tiesiog žiūrės televizorių ir gerdami alų džiaugsis kylančia Lietuvos ekonomika.

Kelios detalės iš II Pasaulinio karo

Kaip Jūs mąnote, kas padėjo A.Hitleriui suburti ir nuteikti vokiečius prieš didžiąją dalį Europos ir tuometinę Tarybų sąjungą? Propaganda. Žmonėms tiesiog buvo ilgą laiką plaunamos smegenys, kad jų didžiausias priešas yra Tarybų sąjunga ir jos sąjungininkės. Tuo darbu užsiėmė Propagandos ministerija – ‘Reicho tautos švietimo bei propagandos ministerija, kuriai vadovavo Jozefas Gėbelsas (Gebelsas, Giobelsas, vok. Paul Josef Goebbels).

99% tuometinių Vokietijos karių šventai buvo pritikinti egzistuojančiu priešu ir be jokios širdgėlos juos žudė. Nuteikė juos ne, tik prieš rusus, bet ir prieš žydus. Lietuviai turėtų atminti vieną dalyką, jei ne laimėtas II Pasaulinis karas, šiandien tokios kaip lietuvių tautos nebūtų likę nei kvapo ir jie istorijos vadovėliuose būtų vaizduojami, kaip barbarai, sėdintys medžiuose ir griaužiantys akmenį. Taip kaip panašiai mūsų protėvius vaizduoja krikščioniškas „mokymas”.

Lietuvoje

Lietuvos kariuomenėje asmenys tokie šoumenai kaip Algis Ramanauskas, Andrėjus Tapinas ir kiti JAV samdomi smegenų „plovėjai”, mūsų „savanoriams” plauna smegenis apie neegzistuojančius priešus ir nuteikinėja prieš savus lietuvius, kurie supranta visą šitą JAV užvirtą propagandos jovalą. Vieno kario išpažintis visą tai iškėlė į paviršių:

Kario išpažintis: „Mums plauna smegenis iš JAV atvykę lektoriai, o jiems talkina Ramanauskiai“

Kam visa tai naudinga?

Tiems, kas nori viešpatauti šioje planetoje, o „Viešpaties” vaidmenį atlieka JAV, nes, tik turi nebaudžiamumo teises kariauti su beveik visa planeta, įsiveržti į svetimas šalis, nužudyti jos prezidentus ir užgrobti jos resursus.

Paskutiniu metu JAV nesiseka. Siriją nepavyko užgrobti ir nuversti jos prezidento Bašaro Asado. Nepavyko to padaryti ir Venesueloje. Viso to priežastis – Rusija, Kinija ir kitos jų sąjungininkės pasakė STOP! Suteikdamos tiek Sirijos, tiek Venesuelos vadovams paramą. Sustabdė JAV planus įsiveržti į jų šalį, nuversti prezidentą ir užgrobti jos resursus.

Ukraina

Tarkim prieš 10 metų kas galėjo pagalvoti, kad Donbase ir Luhanske bus žudomi žmonės ir griaudės patrankų pabūklai. Kokią poziciją užima Lietuva? Siunčia šaudmenis, kuriais šaudomi nekalti žmonės, kurie nesutiko su JAV suorganizuotu Euromaidano perversmu. Jie vadinami šiandien separatistais. O tai tėra eiliniai žmonės, norintys gyventi taip, kaip nori jie patys, o ne taip kaip nori JAV. Krymas okupuotas. O kodėl iš jo žmonės nebėga, kodėl ten nerengia akcijų, piketų dėl okupacijos?

Šiandien

Šiandien Lietuva jau oficialiai paskelbė Kiniją -nedraugiška valstybe, pritarė JAV įsiveržimui į Venesuelą. Stebime kaip, kas savaitę išlenda JAV ciūcikai su savo pranešimais apie Kiniją. O apie Rusiją nėra ko ir rašyti, Rusija taigi priešas Nr.1.

Ar pastebėjote kas mūsų priešai, ogi tie kurie nepaklūsta JAV viešpatavimui. Greitu laiku turėtų nauju priešu įvardinti ir Turkiją, nes ši užstojo Venesuelos prezidentą Nicolas Maduro.

Reikia suprasti, kad didieji „Dievai” nebepasidalina planetos resursais, o Lietuva su parsidavėliais politikais, yra JAV pusėje – Rusijos ir Baltarusijos pasienyje, kas yra labai pavojinga ir pražūtinga. Karinio konflikto metu tarp JAV ir Rusijos ir mūsų būtų daromas mėsos faršas, o prieš tai vietos armija susidorotų su saviškiais, jie greičiausiai ta tiesiogine žodžio prasme juos sušaudyti, jeigu būtų tokia galimybė. Neapykantos ir drąsos pakaktų, nes šiandien ties tuo yra stipriai dirbama.

Negi Lietuva niekada ir netaps visiškai nepriklausoma, laisva, užimanti neutralią padėti globalioje politikoje šalimi? Gal tai tiesiog mano neišmanėlio sapaliojimai apie neįmanomus dalykus.

Turime pripažinti, kad karas jau vykta, tik Lietuvoje jis pakol kas yra ekonominis ir ideologinis, jėgos – karinis panaudojimas dar „neįjungtas”.

Įspėjimas!

Netikėkite nei vienu parašytu mano žodžiu, tai tėra mano asmeninė nuomonė ir pamąstymai, visą informaciją tikrinkitės patys ir vadovaukitės logika.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!