Patiko? Pasidalinkite!

Tikrai nenoriu nieko gąsdinti, bet apie tai kalbėti būtina. Koronavirusas kilo iš Kinijos. Kinai vakar paskelbė, kad jo plitimas Kinijoje praktiškai sustabdytas

Euronews: Kinijos vadovas pranešė, kad koronaviruso plitimas praktiškai sustabdytas (video)

Italijos ir visos likusios Europos laukia labai rimtas išbandymas. Neminėsiu jokių skaičių, kurie kas valandą keičiasi, bet esmė ta, kad Italijoje per dieną miršta šimtai žmonių. JAV taip pat jau trimituoja apie virš tūkstančio užsikrėtusių žmonių.

Panikuoti, žinoma, nereikia, bet reikia atminti vieną dalyką: Kinija sugeba su tuo susitvarkyti ir galimai jau turi vaistus nuo šio viruso. Spėkite, ar ji pasidalins savo išradimais su Lietuva ar kitais, ją įvardinusiais kaip „priešą”? Rusijoje užsikrėtę taip pat yra pagydomi, o Lietuvoje jau kelintą savaitę Šiauliuose užsikrėtusiai moteriai koronaviruso testas vis dar išlieka teigiamas.

Dėl neatsakingų politikų veiksmų galime nukentėti labiau nei manome

Kinija, Rusija tikrai turi didesnes galimybes išrasti vaistus ar skiepus nuo šio viruso, tik, kažin, ar išradę juos, ims ir iš karto dalintis. Gali būti, kad palauks tinkamesnio momento…

Norėjau pasakyti, kad šioje vietoje Rusija su Kinija turi visus šansus kaip reikiant pamokyti JAV ir Europos Sąjungą. Ar taip nutiks, parodys tik laikas. Tikėkimės, kad Lietuvai neteks išgyventi dar vieno masinio Lietuvos gyventojų išnykimo. Taip taip, dar vieno, nes per 30 nepriklausomybės metų Lietuva neteko bemaž 1 mln. gyventojų.

Saulius Skvernelis Lietuvos vardu skyrė Kinijai 100 tūkst. eurų kovai su epidemija

2020.02.27 Reikšdamas solidarumą su Kinijos žmonėmis, medicinos srities darbuotojais ir tiesiogiai su koronavirusu kovojančiais specialistais, ministrų kabinetas posėdyje pritarė humanitarinės pagalbos – 100 tūkst. eurų – skyrimui su šia epidemija kovojančiai Kinijos Liaudies Respublikai.

Socialiniuose tinkluose šis Sauliaus Skvernelio gestas daugelio lietuvaičių buvo išjuoktas…

Čia galite stebėti viso pasaulio koronaviruso plitimo, pasveikimo bei mirties atvejų statistiką gyvai.


Patiko? Pasidalinkite!