Patiko? Pasidalinkite!

Fašistuojantys kvaili politikai, aklai tikintys medicinos mafija ir mokslu, užsipuolė Viktorą Uspaskichą, kuris kalba apie imuniteto stiprinimą vandeniu. Bukapročiai iš šio Viktoro siūlymo išsišaipė ir pademonstravo savo tuštumą ir nežinojimą.

Visiems triukšmautojams ir nepatenkintiems, kad galima apsieiti ir be vakcinos, ir palengvinti savo padėtį susirgus COVID-19.

Imunitetas ir gydymas nuo COVID-19.

Viktoras Uspaskich:

Niekas šiame pasaulyje nevyksta šiaip sau ir nieko atsitiktinio nebūna. Kiekviena situacija yra pamoka ir mes turime sugebėti teisingai suprasti šią pamoką.

Šitas virusas atėjo tam, kad atkreiptų visų dėmesį į mūsų neekologinį mąstymą, bendravimą, veikimą. Atkreipti dėmesį į mūsų netikrą prestižą, egoizmą, išdidumą, pavydą, godumą, savanaudiškumą, netoleranciją. Atkreipti mūsų dėmesį į fundamentalias žinias, gamtos dėsnius ir priversti jų laikytis ir nepažeidinėti.

Japonas Masaru Emoto parodė visam pasauliui kokias unikalias savybes turi vanduo, kaip galima į jį įrašyti informaciją, kaip jis struktūrizuojasi, kokį poveikį toks vanduo gali daryti sveikatai.

Mūsų komanda jau dešimtmetį naudojasi tokia technologija, tik ruošdama preparatus buitiniais būdais ir taip padėdama sau sukurti imunitetą praktiškai nuo daugumos virusų ir bakterijų, kurie egzistuoja mūsų gyvenime. Šita technologija naudojasi mūsų šeimos nariai, mano anūkė 4,5 metų įgijo nuo dešimties įvairių virusų imunitetą, ir dabar gyvena laiminga, sveika, vaikšto į darželį, ir beveik vienintelė neserga. Tad mūsų komanda, matydama didelę tragediją, susijusią su koronavirusu, iškėlė sau uždavinį sukurti programą ir struktūrizuoti vandenį masiniam vartojimui, kuris padėtų įgyti imunitetą nuo COVID-19, o sergančiam – palengvinti simptomus ir padėti greičiau pasveikti.

Mes gavome energetinį šio viruso kodą iš kinų ir sukūrėme COVID-19 eliminavimo programą. Sukūrėme aparatą, kuris struktūrizuoja vandenį pagal Masaru Emoto metodą. Toks vanduo sukuria ląstelinį imunitetą ir paruošia organizmą kovai su COVID-19. Jau dabar šitas vanduo pakrautas įveikti 6 koronaviruso atmainas.

Užčiuopus tokią unikalią metodiką, ateityje pasirodys daugiau šito vandens rūšių, nuo tokių “populiarų” virusų, kaip erkių užkratas ir kitų gripo virusų bei bakterijų. O taip pat pastiprinti atskiras žmogaus organizmo sistemas. Šitas natūralus gamtos vanduo neturi jokių papildų ir priemaišų tuo labiau cheminių dirbtinių elementų. Neturi jokių šalutinių poveikių. Ateityje bus organizuota jos logistika.

Mes ne prieš skiepus, mes prieš skiepų prievartą. Tuo labiau šiandien šiuolaikinė medicina kol kas nežino, kaip gydytis nuo koronaviruso. Žmonės miršta jau dabar. Ir mane tai paskatino daryti viešai ir aktyviai, kai mirė mūsų Darbo partijos narys, skyriaus pirmininkas, gydytojas, klinikos vadovas, kuriam nesugebėjo padėti šiuolaikinė medicina. Aš bandžiau per žmones perduoti, pasiūlyti pagalbą jam, bet tai nebuvo leista, žmogus mirė. Paskiepyti visų žmonių greitai taip pat nepavyks. Tad šitas vanduo, esu tikras padės žmonėms lengviau įveikti daugumą problemų, išvengti mirties susijusios su COVID-19. Taip pat bus tokių, kurie turi liūdną praktiką ir pasekmes nuo panašių skiepų, tad jiems šitas vanduo bus vienas geriausių išsigelbėjimų.

O DABAR DĖMESIO! Bet mes puikiai suprantame, kad ne mes sukūrėme šitą virusą, todėl ne mes turime jį naikinti. Mes turime išmokti su juo gyventi. Mes turime ne šiaip sau apsaugoti save ir kitus nuo viruso, bet ir neatimti pamokos iš žmogaus. Nes atimti pamoką yra didžiausia nuodėmė šitoje planetoje. O šitas virusas niekas kitas, kaip pamoka.

Tad siūlyčiau įsisąmoninti prieš geriant šį vandenį:

– Jus supantis pasaulis – idealiai tobulas!

– Visos pasitaikančios situacijos – jūsų pamokos!

– Kiekvienas sutiktas žmogus – jūsų mokytojas!

Išmokite:

– Puoselėti ir kurti pozityvias, švarias mintis.

– Gerbti ir saugoti gamtą.

– Gerbti kitaip mąstančius.

– Priimti pasaulį tokį, koks jis yra

… ir jūs būsite sveiki, nes gamta jums padės.

Struktūrizuotas mineralinis vanduo – ir skanus, ir sveikas. Padeda įgyti imunitetą nuo COVID-19 ir palengvina virškinimą.

Komplektas Nr. 1

Tiems kas dar nesirgo COVID-19 padeda sukurti ląstelinį imunitetą mūsų organizme.

Kaip vartoti:

24 buteliai po 0,5 l

Pirmas 10 dienų gerti po vieną butelį kas antrą dieną. Kitas 20 dienų – po vieną butelį kasdien. Stengtis gerti mažais gurkšneliais nuo 5 iki 10 kartų per dieną lygiomis dalimis.

Visi, kas gėrė, išvengė susirgimo.

Komplektas Nr. 2

Skirtas tiems, kurie jau susirgo ir pasirodė pirmieji simptomai. Šitas vanduo padeda greičiau pasveikti ir išvengti sunkių simptomų bei komplikacijų.

Kaip vartoti:

24 buteliai po 0,5 l

Gerti 24 dienas po vieną butelį kasdien.

Stengtis vartoti mažais gurkšneliais nuo 5 iki 10 kartų per dieną lygiomis dalimis.

Būkite sveiki!

Būtent šiems bukapročiams Viktoras davė atkirtį su nuoroda į dokumentinį filmą apie vandens galią

“Vienas iš milijoninių dokumentikų. Gal yra kas paneigs vandens galimybių platų spektrą, kurios parodytos šiame dokumentiniame filme? Laikas eina į priekį, ir atsiranda žmonių ir protų nukreipti vandens galimybes žmonių labui, taip pat ir gydymui ir galimybės su vandens pagalba įrašyti į žmogaus organizmą informaciją ir mūsų atveju sukurti ląstelinį imunitetą nuo COVID-19 ir nuo daugumos kitų virusų ir bakterijų.

Stebuklų nėra šiame pasaulyje, yra tik žinių trūkumas. Sugebėkite ekologiškai mąstyti, priimti jus supantį pasaulį ir suvokti, kad jis idealiai tobulas su savo gamtos ir visatos dėsniais.

Ir jūs būsite sveiki. O tiek, kiek bandoma išpilti ant manęs purvo ir negatyvo – jūs, jūsų vaikai ir artimieji patys maudysitės šitame purve ir nuo to kentėsite dabar ir ateityje.

O manęs tai neveikia ir nepaveiks, nes aš jau išmokau apsivalyti, ir apsisaugoti nuo jūsų purvo, egoizmo, pavydo, tuščio išdidumo, savanaudiškumo ir bukumo.”

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!