Patiko? Pasidalinkite!

Didžiulis valdžios noras paskiepyti visuomenę yra viso labo noras užgesinti degančią ugnį, kuri užsidegė dėl pačios valdžios aplaidumo.

Visų pirma, žmonija yra maitinama labai prastos kokybės maistu. Ant kiekvieno kampo turime vaistines – tai rodo, kad visuomenė yra ligota ir nesveika. O vaistinių tinklas tik didėja geometrine progresija…

Nualinta visuomenė

Valstybiniu mastu sveikatinti visuomenę yra sudėtingas ir varginantis procesas. Visų pirma, reiktų „perprogramuoti” žmonijos įpročius tam, kad individai patys pradėtų rūpintis savo sveikata. O šito valstybiniu mastu mes neturim. Žiniasklaida ir visos kitos informavimo priemonės reklamuoja bet kokį „šūdą”, už kurio reklamą sumoka užsakovas.

Pažiūrėkime kaip dygsta greito maisto (šlamštmaisčio) „restoranai” ir visokie bariukai, kuriuose galima greitai gauti savo dienos nuodų porciją.

O kas pagalvos apie imunitetą? Apie natūralų maistą, kuris būtų nors šiek tiek panašus į tikrą, o ne prifarširuotas nuodų, skonių stipriklių ir kitos chemijos, kad ilgiau išsilaikytų.

Imkime, visus suskiepykime ir rami galva

Taip, valstybė tiesiog imsis visus skiepyti, bet ar kas nors pagalvoja, kas bus, jei atsiras nauji virusai? Kuo taps žmogus, kuris nuolatos bus skiepijamas? Kaip tai atsilieps jo genetikai, kokie bus tokių „modifikuotų” žmonių palikuonys, ir apskritai, ar žmogus išliks panašus į žmogų?..

Norintys skiepyti vaistininkai jau baigė papildomas studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Vertindami įgytas žinias, vaistininkai sako, kad noro skiepyti daugiau nei baimių ir tikisi, kad ši nauja paslauga vaistinėse prisidės prie bendro šalyje paskiepytų gyventojų rodiklio gerinimo.

Pirmyn, stokite į eiles ir laukite savo dozės. O tie, kas mąsto ir nori išlikti normaliais žmonėmis, pasistenkite stiprinti savo imunitetą ir „eikite” ieškoti tikro maisto…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!