Patiko? Pasidalinkite!

To išvengti būtų galima galima tik žymiai sumažinus susirgimų atvejų ir skiepijant daugumą gyventojų, sako Anthony Fauci.

JAV gyventojai gali būti priversti dėvėti medicinines kaukes ir 2022 metais. Tai sekmadienį interviu CNN paskelbė Nacionalinio alerginių ir infekcinių ligų instituto direktorius Anthony Fauci .

„Manau, kad tai įmanoma“, – į aktualų vedėjos klausimą atsakė Fauci ir pridūrė, kad tik ženkliai sumažėjus atvejų ir skiepų skaičiui, didžioji dauguma gyventojų galėtų ramiai pasakyti, kad amerikiečiai „turėtų nusimesti kaukes. . ”

Jis taip pat atsisakė nurodyti, kada gyventojai galės grįžti į įprastą gyvenimą, nes tam įtakos gali turėti daugybė veiksnių, kurių niekas negali tiksliai numatyti.

Pasak Johnso Hopkinso universiteto, kuris skaičiuoja remdamasis tarptautinių organizacijų, federalinių ir vietos valdžios institucijų informacija, nuo pandemijos pradžios Jungtinėse Valstijose užregistruota daugiau nei 28 milijonai koronaviruso infekcijos atvejų, mirė 497 670 žmonių. Šalis užima pirmąją vietą pasaulyje pagal abu rodiklius.

Kažin kaip elgsis Lietuvos politikai?

Parengta pagal CNN inf.


Patiko? Pasidalinkite!