Patiko? Pasidalinkite!

Vasario 16 d. Vilniuje iš Signatarų namų balkono tradicinę kalbą pasakė patriarchas Vytautas Landsbergis

Vytautas Landsbergis kalbą pradėjo primindamas apie jo naujai suorganizuotą sąjūdį prieš Astravo AE, nors Andrius Kubilius 2010 metais pasirašė branduolinės energetikos bendradarbiavimo sutartį su Baltarusija.

Kubilius Adtravo AE.jpg

„Brangieji, vakar kažkas atsitiko. Susirinko šimtai geros valios žmonių ir gimė antiastravinis sąjūdis. Už Lietuvos gyvybę. Domėkimės juo, remkime, plėskime. Yra prasmė, kokia? Būti ir dalyvauti“, – iš balkono sakė Vytautas Landsbergis.

Kliuvo “Grigeo” ir kitiems gobšuoliams

„Tik nesmulkėkime, nemenkėkime, negobšėkime. Jau esame sugobšėję kai kuriose kompanijose bemaž iki dugno. Iki mirštančios Baltijos dugno, iki Kuršių marių reorganizacijos į srutų duobę – vis dėl purvinų pinigų. Pagalvoju kartais „kiaulės, jūs kiaulės, žmonės, kurie taip elgiatės. Buvusieji žmonės, pasitraukite, teateina naujieji žmonės“,- sakė Vytautas Landsbergis.

Vytautas pakvietė visus išvykusius į didelius šiukšlių ir tuštybių miestus iš jų grįžti į Lietuvą

“Reikia pasipriešinimo, reikia rezistencijos. Lietuva keičiasi, bet per lėtai. Stiprinkime šeimų tautą, kuri jau randasi. Atraskime, kaip gražu imigruoti į Lietuvą iš didelio šiukšlių, tuštybių miesto į Lietuvą. Kai kurie atrandą šį kelią, tai nuostabu“, – sakė V. Landsbergis.

Kažin ar tie kurie nepaklus patriarcho kvietimui grįžti, netaps tautos priešais ir vatnikais? Paprastai būna taip: tie kas prieš konservatorių “tiesą”, tie išvadinami vatnikais.

Vytauto Landsbergio kalba:

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!