Patiko? Pasidalinkite!

Landsbergistų garbintojas Vilius Petkauskas prisidirbo. Žurnalistu save pristatantis, Estijos oligarchui priklausiančiam 15min portalui dirbantis Vilius Petkauskas pažeidė teisę į privatumą

Ne kartą melą paskleidęs portale 15min, Vilius Petkauskas šį kartą “užsirovė” ant premjero Sauliaus Skvernelio. Dar 2019 spalio 17 d. rašytame straipsnyje: “Sugrįžo namo: pasibaigus remontui premjeras paliko Turniškes”, pažeidė Sauliaus Skvernelio teisę į privatumą.

Ekrano kopija

Saulius Skvernelis kreipėsi į Vilniaus apylinkės teismą dėl teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą pažeidimo. Jis reikalavo atsiprašymo ir neturtinės žalos atlyginimo bei teisminių išlaidų padengimo.

Skvernelio advokatė Liudvika Meškauskaitė teigė, kad pripažintas teisės pažeidimas, o to premjeras ir siekė.

Buvo nuspręsta padaryti taikos sutartį. Žiniasklaidos priemonė įsipareigojo paskelbti atsiprašymą ir pripažinimą, jog padarė teisės pažeidimą, o premjeras, savo ruožtu, su bylinėjimusi patirtų išlaidų ir neturtinės žalos atlyginimo nereikalauja.

Bylinėjimasis truko beveik metus laiko, atsiprašymo tekste nei žodžio, kad teksto “Sugrįžo namo: pasibaigus remontui premjeras paliko Turniškes” autorius yra Vilius Petkauskas.

Ekrano kopija

Žinoma, kad savi dangsto savus, o ypač tokį, beveik šventuoju ir neklystančiu save laikantį Vilių Petkauską, kuris iki šių dienų “teisia” Feisbuko ir kitų tinklalapių autorius už “melagingas” publikacijas.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!