Patiko? Pasidalinkite!

Aktyvistai naktį užpuolė roko grupės „Rammstein“ būstinę Berlyne ir išdaužė langus, praneša „Bild“ .

Policijos atstovai patvirtino informaciją apie įvykį ir teigė, kad ant pastato yra užrašas „Nesuteikite scenos nusikaltėliams“. Teisėsaugininkai atsisakė atskleisti kitų detalių.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, viena iš radikalių kairiųjų grupuočių prisiėmė atsakomybę už tai, kas nutiko. Jie nurodė, kad užpuolė biurą solidarizuodamiesi su moterimis, kurios apkaltino Rammstein lyderį Tillą Lindemanną seksualiniu priekabiavimu ir naudojamu smurtu prieš jas.

Pasipylusius kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo grupės „Rammstein“ lyderis Tillas Lindemannas neigia, tačiau „Universal Music“ sustabdė bendradarbiavimą su grupe.

Po birželio 14-osios pranešimo, kad Berlyno prokuratūra pradės tirti kaltinimus Tillui Lindemannui seksualiniu priekabiavimu, dėl kurių į teisėsaugininkus kreipėsi Vokietijos gyventojos, muzikos leidybos kompanija „Universal Music“ išplatino pranešimą, kuriame skelbiama: „Mus sukrėtė kaltinimai Tillui Lindemannui. Reiškiame pagarbą moterims, kurios taip drąsiai prabilo viešai, – rašoma pranešime, taip pat pranešama, kad kompanija kol kas nepardavinės ir nereklamuos grupės muzikinių kūrinių, praneša „New York Times“.

Siautėjo ir Lietuvoje

Primename, kad Vokietijos metalo grupės „Rammstein“ lyderis Tillas Lindemannas sulaukė rimtų kaltinimų socialiniuose tinkluose. Tviteryje mergina Shelby Lynn, kuri lankėsi grupės koncerte Vilniuje, teigė, kad į jos gėrimą buvo įpilta narkotikų, o savo kaltinimus nukreipė į T.Lindemanną ir jo kolegas.

Po koncerto Vilniuje aidint „Rammstein“ įtariamo seksualinio smurto skandalui, pirmadienį buvo patvirtinta, kad Vilniaus policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba gegužės 23-iąją vyko pas nukentėjusią merginą – grupės gerbėją iš Airijos – į sostinės viešbutį, kuriame ji buvo apsistojusi.„Gegužės 23 d. buvo gauti du iškvietimai. Pirmasis gautas 12.45 val. Skambino galimai nukentėjusios merginos draugė ir sakė, kad reikia greitosios medicinos pagalbos. 13.35 val. gautas kitas iškvietimas, skambino greitosios pagalbos darbuotojai ir pranešė, kad padarė ką galėjo bei sakė, kad reikėtų policijos. Mūsų žiniomis, policija pagal iškvietimą nuvyko“.

Lietuvos teisėsauga apsielgė kaip visada…

Vilniaus policija nusprendė: baudžiamoji byla dėl airės kaltinimų vokalistui Tillui Lindemannui seksualiniu smurtu nebus keliama.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras, išnagrinėjęs ir įvertinęs aplinkybių patikslinimo metu gautus duomenis, patvirtino Vilniaus apskrities VPK ikiteisminio tyrimo pareigūno nutarimo atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą – pagal sostinėje grupės „Rammstein“ koncerte dalyvavusios užsienietės pareiškimą – teisėtumą ir pagrįstumą. Nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą priimtas konstatavus, kad nebuvo padaryta jokia veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių, teigiama prokuratūros pranešime žiniasklaidai.

SN inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!