Patiko? Pasidalinkite!

Ala Borisovna Pugačiova (rus. Алла Борисовна Пугачёва, g. 1949 m. balandžio 15 d. Maskvoje) – viena žymiausių TSRS ir Rusijos pop dainininkių, nusipelniusi Rusijos Federacijos artistė (1980), Rusijos Federacijos liaudies artistė (1985), TSRS liaudies artistė (1991), Rusijos nacionalinės premijos laureatė.

1969 m. Spalio 8 d. Ji susituokė su Rusijos cirko artistu, gimusiu Šiauliuose – Mykolu Orbaku. Susituokusi, ji oficialiai  tapo Orbakiene, nors koncertuose ji prisistatinėjo savo mergautine pavarde Pugačiova.

1971 m. Gegužės 25 d. Orbakams gimė dukra Kristina Orbakaitė, dabar taip pat žinoma Rusijos pop dainininkė. Jai nesenai sukako 48 metai. Gimtadienio proga, jos mama Rusijos liaudies artistė Ala Pugačiova, dukrai atliko tradicinę Rusų liaudies dainą “hepį biozdėi tu jų”.

Po dukros gimimo, Ala Pugačiova su savo Vyru Mykolu Edmundu Orbaku gyveno Palangoje.

1973 metais Ala su Orbaku išsiskyrė. Po to ji turėjo daug nesantuokinių vyrų, kai kurie iš jų, jai pagal amžių, tinka ir į anūkus. Su daugeliu iš jų dainininkė buvo sudariusi slaptas sutartis, draudžiančias jiems apie A. Pugačiovą kalbėti su žiniasklaida.

Po skyrybų su Orbaku, sekantis jos vyras buvo Pavelas Slobodkinas (kartu buvo nuo 1974 iki 1975 m.).

Po to Aleksandras Stefanovičius (santuoka truko nuo 1976 iki 1980 m.)

Sekantis jos vienas iš trumpalaikių vyrų, Jevgenijus Boldinas (santuoka truko nuo 1985 iki 1993 m.)

Po to sekė sugyventiniai, Vladimiras Kuzminas (susitikinėjo nuo 1986 iki 1988 m.), Sergejus Čelobanovas (susitikinėjo nuo 1990 iki 1993 m.).

Senatvėje patraukė ant jaunų. Sekantis vyras, taip Rusijos pop žvaigždė Filipas Kirkorovas (santuoka truko nuo 1994 iki 2005 m.), žvaigžde jis tapo Alos dėka.

Dabartinis Alos vyras, tinkantis jai į anūkus komikas – Maksimas Galkinas (santuoka trunka nuo 2011 m. iki dabar). Maksimas Galkinas yra 1976 metų gimimo (43 -erių metų), Ala 1949 metų gimimo (70 -ies metų).

Ir Jūs mielieji skaitytojai, pasakykite, ar tai yra geras pavyzdys visuomenei? Močiutė aptekusi pinigais demonstruoja visuomenei savo iškrypelišką gyvenimo būdą su sau į anūkus tinkančiais vaikinukais. Pasidarius ne vieną plastinę operaciją bando išlikti jauna ir su didele baime bėga nuo senatvės. Šiai visai tragikomedijai tinka viena gera Lietuviška patarlė “Į seną subinę, naujų kojų neįstatysi”.

Aš sakyčiau, kad tai yra “laisvo elgesio” Rusijos gėda, o ne žvaigždė ar nusipelniusi artistė.
Egidijus P.


Patiko? Pasidalinkite!