Patiko? Pasidalinkite!

Neskiepijantys vaikų yra žmonijos brokas, ir juos reikia teisti ir bausti

Jeigu neskiepijate vaikų, jus reikia gaudyti, teisti, kalinti, o vaikus atimti iš jūsų visam laikui, teismo sprendimu. Čia nėra dviejų nuomonių ir nėra “galimybės apsispręsti”.

Vaikų neskiepyti nėra teisėtas “pasirinkimas”, lygiai kaip nėra pasirinkimas kankinti gyvūnus, naudoti galūnių amputavimą kaip bausmės priemonę, represuoti žmones uždarymais į baudžiamojo tipo psichiatrinę ligoninę ir ten vaistų pagalba paversti žmogų daržove, nėra teisėtas pasirinkimas steigti mirties stovyklas, kur žmonės naikinami dujų kamerose, nėra teisėtas pasirinkimas elektros šoku ir dirbtine insulino koma bandyti gydyti homoseksualus, kad jie atvirstų į normalius, kaip buvo daroma XX amžiuje.

Nėra teisėtas pasirinkimas kunigui tvirkinti vaikus klebonijos patalpose.

Štai: jei jūs neskiepijate vaikų, jūs tiek pat kalti, kaip ir vaikų tvirkintojai.

Dabar, kai žinote, apie ką šis straipsnis ir kad, neskiepydami vaikų, degsite pragare (o pragaras yra, ir jeigu jo nebūtų, jį sukurtų specialiai jums), galime pasikalbėti ramiai ir be pykčio. Tai, kad skiepų priešininkai degs pragare, yra tiesiog fakto konstatavimas. Nieko asmeniško ar pikto. Skiepai yra mums. Pragaras yra jums.

Dabar apie žodį “antivakseriai”,

Pats žodis “antivakseriai” yra ydingas, nes problemos neparodo, kaip problemos. Skiepų priešininkai tokie ir norėtų atrodyti: biškį lyg hipiai, biškį alternatyvininkai, biškį veganai, tokie cingu-lingu. Maždaug “gydom vėžį liepžiedžių nuoviru, toks mūsų tikėjimas”. Vaikų neskiepyti? Čia kaip muziką nuo vinilo klausyt. Kas yra antivakseriai? Gal tie, kas vaksu neblizgina batų? Arba nevaškuoja grindų? Jie NORĖTŲ, kad juos priimtų, kaip bezabydnus neformalus, tuo tarpu kai jie yra nusikaltėliai. Jie yra šėtono tarnai.

Skiepų priešininkai nėra naujas fenomenas. Idiotų, nusiteikusių prieš mokslą, buvo visais laikais. Kai iš Amerikos į Europą atvežė bulves ir pomidorus, buvo debilų, kurie su šiais augalais kovojo. Kodėl? Nes sąmokslas prieš kopūstus.

Kai Europoje statė geležinkelius, prieš juos kovojo debilai, rėkavę, kad karvės nebeduos pieno, kai šalia ganyklų važiuos traukiniai. Buvo ir yra, kas netikėjo antibiotikais ir mikrobais bei vitaminais (yra farmacinė mafija, ir yra “papildų ir vitaminų mafija”). Afrikoje netikėjo AIDS ir sakė, kad čia baltųjų sąmokslo dalis.

Paskui buvo debilai (ir yra), kaukę ir bliovę apie genų modifikavimo pavojus, nes jeigu sojos pupelės yra atsparesnės kenkėjams, tai nuo jų valgymo vaiko pilvuke apsigyvena velnes, o toks vaikutis užaugęs nužudo tėvus ir būna zombis.

Yra antimokslinių dalykų, kurie apskritai yra tiek populiarūs, kad žmonės juos priima, kaip mokslinius. Pavyzdžiui, skonio stipriklis, MSG, arba E621 – legalus daug dešimtmečių visose civilizuotose šalyse, nėra NĖ VIENO mokslinio tyrimo, patvirtinančio bobučių pasakas apie “kinų restorano sindromą” ir kitus jam priskiriamus kenkimus, bet kas iš to. Jis gi turi kodą su E raide, reiškia, nuodas.

Pakartosiu: MOKSLINIO tyrimo, o ne savamokslių biologijos krešulių, kurie namų sąlygom padarė studiją ir nustatė: “kasdien šuniuką šėrėm MSG, ir jis po 12 metų numiro, manau, tuo viskas įrodyta”. Skonio stipriklis, naudojamas nesveikais kiekiais, yra tiek pat pavojingas, kiek nesveikais kiekiais vartojama druska, cukrus, medus, mielės ar vitaminas C.

Visi skiepų pavojai yra įrodyti lygiai tokių pačių savamokslių arba falsifikuotų tyrimų, kuriuos skelbė bepročiai ir atsilupėliai.

Žinoma, dar prie visko prisideda “mafija”. Juo baisesnė, kad ji yra farmacininkų ir daktarų. Velniai baltais chalatais. Nes jeigu negali paprasta Zosytė suprasti, kaip ten ta hėmija veikia, tai reiškia, Zosytę apgaudinėja. O ji negali suprasti, nes nesimokė dešimt metų apie hėmiją, biohėmiją ir bijologije. “Aš tikiu tuo, ką galiu pačiupinėti”, sako jinai. Pavyzdžiui, ji tiki į Jėzų Kristų, nes matė bažnyčioje skuleptūrą, kurią gali pačiupinėti.

Tie patys žmonės tačiau noriai tiki kiekvienu antimoksliniu šūdu, kuris tik plaukioja paviršiumi: horoskopais, būrėjais, homeopatija, kinų zodiaku ir beždžionės metais. Filipinų chirurgais be peilio. Arba jeigu išlenda koks nors etnokosmologas ir pasako apie tai, kad lietuviams genetiškai ir kultūriškai kenkia apelsinai, ir jie tiki (šitą dalyką esu girdėjęs savom ausim). Skiepais netiki, bet kad apelsinas yra priešiškas mūsų pagoniškiems genams – tiki. Nes skamba prasmingai: pagoniški genai.

Jie visada primins, kad senais laikais, kai nebuvo hėmijos ir skiepų, ir ligų tokių nebuvo – yra daugybė žmonių, kurie yra tikri, kad onkologiniai susirgimai, širdies ir kraujagyslių ligos ir kiti susirgimai atsirado maždaug XX amžiaus pradžioje, kai įsisiautėjo farmacininkų ir daktarų mafija. Autistų, psichinių ligonių ir išsėtinės sklerozės, pagal juos, irgi anksčiau nebuvo. Kai jų paklausi, kodėl tais pagonių laikais žmonės gyveno iki 30 metų ir kodėl išgyvendavo tik pusė gimusių kūdikių, jie neturi ką sakyti ir isteriškai siūlo “eiti pasiskaityti knygų”.

Kaip funkcionuoja bepročių antiskiepininkų ratas?

Jie turi savo veikimo mechanizmą. Kadangi normalūs žmonės iš jų juokiasi ir juos smerkia, nes skiepų priešininkai kelia grėsmę ne tik sau, bet savo vaikams ir aplinkiniams, antiskiepininkai pradeda leisti laiką su panašiais į save – antiskiepininkais. Jiems yra forumai, grupės, bendravimo ratas. Čia viskas, ką jie girdi, yra jų beprotybės validacija: jie jau nebe bepročiai, o normalūs, nes aplink juos yra TIK tokie patys bepročiai.

Antiskiepininkams pasidaro labai komfortiška. Kuo daugiau jie bendrauja savo rate, tuo maloniau nuo to, kad jie yra tiesą atradę išrinktieji. Jie vieni kitiems rodo į burbulo išorę, į tuos likusius 99% nenormalių ir nežinančių, ir džiaugiasi ištrūkę iš ten. Jie vieni kitiems pasakoja, kaip likęs pasaulis jų bijo ir vengia, nes likęs pasaulis arba yra užpudrintom smegenim, arba “bijo tiesos”.

Nieko neprimena? Taip, tie patys kreidutininkai, vaikmušiai, vaikų grobimo Akropoliuose paslapčių specialistai, chemtreilų žinotojai, Klonio gatvė, violetinis patvorys. Ir dažniausiai ten yra net žmonės tie patys: tie patys žmones tiki ir propaguoja po kelis dalykus.

Nes sąmokslo burbulai sutraukia būtent tokio tipo personažus: visur ieškančius sąmokslo prieš juos, slapta trokštančius, kad juos persekiotų, norinčius žinoti tik elitui, siauram ratui, prieinamą tiesą, prisipildančiais svarbos, kad jie yra iš išrinktųjų elito. O taip, jie tokie išrinktieji, kad likęs pasaulis ir galinga mafija jų bijo ir todėl iš jų šaiposi ir nori juos sugniuždyti. Užčiaupti burną. Bet jie nepasiduos, kaip tie, kurie vis dar tiki tetute Neringa ir sąmokslu prieš Paksą (nes jei nustos tikėti, turės grįžti į normalų pasaulį, o ten jiems per baisu).

Šiaip jie, skiepų priešininkai, būtų normalūs ligoniai, kurie gali sau kliedėti, kaip kreidutininkai ir kiti acto garintojai, kol netrukdo kitiems. Bet kadangi jų liga kelia grėsmę vaikams, kuriuos visuomenė gina (kaip gina, pavyzdžiui, nuo vaikmušių), tai prieš juos turi būti imamasi priemonių.

Atsisakai skiepyti vaikus = atima vaikus ir tave sterlizuoja, kad daugiau nesidaugintum. Tu pavojingas sau ir aplinkai. Bandai dar paveikti vaikų skiepijimą, savų ar svetimų = teismas, nuosprendis ir kalėjimas.

O už antiskiepų ideologijos propagandą bausti, kaip už alkoholio, narkotikų ir smurto propagandą. Teismas, nuosprendis, kalėjimas.

Pagal tai, ar mes sugebėsime susitvarkyti su skiepų priešininkais, sužinosime, ar esame civilizuota šalis, ar visgi trečiasis pasaulis, kurį valdo raganos ir horoskopai.

Andriaus Užkalnio Facebook įrašas


Patiko? Pasidalinkite!