Patiko? Pasidalinkite!

Naujos kartos visureigis „Jeep Wrangler“ avarijos testus išlaikė labai savotiškai: per tris bandymus automobilis apvirto du kartus!

IIHS Amerikos draudimo instituto atlikti priekiniai naujojo „Rengler“ smūgio bandymai vyko pagal griežčiausią metodiką. Viską sugadino tai, kad po smūgio „Wrangler“ apsivertė ant šono.

„Fiat Chrysler“ gamintojai stipriai suabejojo ​​susidūrimo bandymo teisingumu, pareikšdami skundus dėl neteisingo automobilio pritvirtinimo prie greitėjančios katapultos. Galų gale, savo laboratorijose jie taip pat išbandė Wranglerį ir jis liko stovėti ant ratų.

Dėl to IIHS institutas antrą kartą atliko susidūrimo testą, tačiau rezultatas buvo toks pat: Wrangleris po smūgio vėl „gulėjo“ ant šono. IIHS manymu, toks rezultatas yra nepriimtinas. Apsivertimo metu padidėja sužalojimo rizika, nes naujasis „Wrangler“ vis dar neturi oro pagalvių („užuolaidų“) virš šoninių langų ir šoninių oro pagalvių galiniams keleiviams. Be to, nuo visureigio galima nuimti stogą ir duris, t.y apsivertimo metu vairuotojas ir keleiviai gali tiesiog iškristi iš automobilio.

Nors automobilis gerai išlaikė šoninį smūgį ir kitus testus, galutiniame vertinime „Wrangler“ gavo tik du balus iš keturių.

IIHS inf.


Patiko? Pasidalinkite!