Aleksandras Lukašenka viešai pripažino, kad jis priklauso skeptikų grupei, kurie mano, jog sveiko žmogaus kūnas turi imunitetą, galintį atsispirti daugybei ligų. Tačiau tiems, kurie nori apsisaugoti skiepais, tokia galimybė bus suteikta. „Bus skiepai. Jei norite – pasiskiepykite, jei nenorite – mes nieko neversime. Spręskite patys”, – sakė prezidentas.
Pagrindinis būsimos vakcinacijos nuo koronaviruso Baltarusijoje principas bus savanoriškumas. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka tai pasakė per pokalbį su Minsko miesto vaikų infekcinių ligų klinikinės ligoninės darbo kolektyvo atstovais, praneša BelTA.
Valstybės vadovas paaiškino, kad šalis vakcinacijai planuoja naudoti kelis skirtingų gamintojų vaistus. „Mes planuojame paskiepyti maždaug 1,2 mln. žmonių “, – aiškino prezidentas.
Pirmiausia bus pradėta skiepyti rusiška vakcina, kurią Baltarusija planuoja įsigyti ir gaminti savo šalyje. Taip pat bus galimybė pasiskiepyti kitų šalių ir gamintojų vakcinomis. Tai padės jums nustatyti, kuri vakcina yra efektyviausia.
„Kad mūsų nekritikuotų, savo šalyje planuojame išbandyti 5-6 vakcinas.- sakė Baltarusijos lyderis. – Niekas nežino, kuri vakcina yra geresnė šiandien. Priklausomai nuo to, kaip sutarsime su gamintojais. Kolkas rinkoje yra vakcinų trūkumas.”
BELTA inf.
Gripu sugeba atsikratyti?
O elektromagnetines spinduliuotes nebijote is savo Zombi-phonu? Karines pramones zaisliukas-zudikas patikimai zudo visus,kurie nenori prabusti.Kinijoje po 1.-bangos truksta 40milij. abonentu,-kinieciai suprato,is kur eina pavojus.
youtube.com/watch?v=WGtL_7w-kQo
Ir netikėkit tais lrt senmergių žiniose skelbiamais skaičiais! Buvę „komsomolcai” nuo anų laikų įvaldę prirašymo – nurašymo meną!
Koronovirusas yra, tačiau ne tiek, kad žmonės nustojo sirgti gripu ir kitomis peršalimo ligomis. Saugokitės gydytojų ir vaistininkų. Dabar tai pavojingiausi žmonės.
Kaip ne kaip Lietuva pasaulyje susirgimais lenkia Baltarusiją keliolika kartų, tad… ne jai teisti.
Su savimi eksperimentuoti leis savanoriskai. Tikrai nesu pries skiepus, bet paskubomis sukurto preparato leistis nenoriu. Ir dar kelis kartus. Ir dar kas tris menesius. Absurdas.
Humaniskas zmoniu naikinimo budas – tik po paskutinio vakcinos suleidimo gausis reakcija ir „iskeliausi i kita pasauli”. Ir niekas nesupras – kaip ir kas ivyko
Normalus Prezidentas niekada neleis naudoti prievartos prieš savo gyventojus. Ta prasme mes buvom ir esam nelaimingi su trimis – Adamkumi, Grybauskaite ir Nausėda. Nausėdai dar atkreipčiau dėmesį dėl elektros tiekėjo pasirinkimo. Pasirodo jie taip išbujojo, kad gali gyventojai likti be elektros. Pas Putiną ar Lukašenką tokius baibokus greit į vietą pastatytų.
Diktatorius žada nenaudoti prievartos, o mūsų demokratinės šalies veikėjai jau grąsina, kad privers visus pasiskiepyti. Net įstatymai tam jau paruošti.
Tie valstybiu vadovai, kurie yra Nepriklausomi nuo „Demokratijos” Diktato.
Lietuvoje nera jokios Demokratijos. Net jeigu Lietuvos vyriausybe sunaikintu/nuzudytu puse Lietuvos gyventoju – Vakaruose Lietuvos vyriausybe nebutu pavadinti Diktatoriumi ar Tironais.
nu tai skvernelis tai pirmas