Patiko? Pasidalinkite!

Aleksandras Lukašenka viešai pripažino, kad jis priklauso skeptikų grupei, kurie mano, jog sveiko žmogaus kūnas turi imunitetą, galintį atsispirti daugybei ligų. Tačiau tiems, kurie nori apsisaugoti skiepais, tokia galimybė bus suteikta. „Bus skiepai. Jei norite – pasiskiepykite, jei nenorite – mes nieko neversime. Spręskite patys”, – sakė prezidentas.

Pagrindinis būsimos vakcinacijos nuo koronaviruso Baltarusijoje principas bus savanoriškumas. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka tai pasakė per pokalbį su Minsko miesto vaikų infekcinių ligų klinikinės ligoninės darbo kolektyvo atstovais, praneša BelTA.

Valstybės vadovas paaiškino, kad šalis vakcinacijai planuoja naudoti kelis skirtingų gamintojų vaistus. „Mes planuojame paskiepyti maždaug 1,2 mln. žmonių “, – aiškino prezidentas.

Pirmiausia bus pradėta skiepyti rusiška vakcina, kurią Baltarusija planuoja įsigyti ir gaminti savo šalyje. Taip pat bus galimybė pasiskiepyti kitų šalių ir gamintojų vakcinomis. Tai padės jums nustatyti, kuri vakcina yra efektyviausia.

„Kad mūsų nekritikuotų, savo šalyje planuojame išbandyti 5-6 vakcinas.- sakė Baltarusijos lyderis. – Niekas nežino, kuri vakcina yra geresnė šiandien. Priklausomai nuo to, kaip sutarsime su gamintojais. Kolkas rinkoje yra vakcinų trūkumas.”

 

 

BELTA inf.


Patiko? Pasidalinkite!