Patiko? Pasidalinkite!

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) savo vizito metu Irake paskelbė, kad Jungtinės Valstijos atsisako „pasaulio policininko“ vaidmens.

Ši žinia pribloškė Lietuvos teritoriją administruojančius tautinius vasalus – jokių komentarų apie tai nei Lietuvos prezidentė, nei Užsienio reikalų ministras iki šiol negalėjo pasakyti.

Apie tai pranešė ir LRT-DELFI televizija:

Praėjus kelioms savaitėms, po nepavykusio bandymo Venesueloje prastumti savo halujaus į prezidento postą, Donaldas Trampas pareiškė, kad karinė intervencija į Venesuelą yra „viena iš galimybių“, JAV ir jos pakalikams didinant spaudimą atsistatydinti šios šalies vadovui Nicolas Maduro.

Tai kaip čia gaunasi, vieną kalbą kitą daro. Todėl ir kyla abejonių dėl jo sveikatos būklės. Arba jis yra visiškas melagis , kuris neatsako už savo žodžius, o priežastis jam yra labai svarbi- Venesuela turi naftos, daug naftos.

Kur visas pasaulis į tai žiūri, kai suverenioje valstybėje tokiais barbariškais veiksmais, eilinį kartą bandoma nuversti prezidentą ir pasistatyti sau tinkamą, pvz. kaip Ukrainoje ir kitose šalyse.

O gal Jums bus įdomu sužinoti prieš ką JAV dar nekariavo.

Linas Naujelis pagal ekspertai.eu ir cnn.com inf.


Patiko? Pasidalinkite!