Patiko? Pasidalinkite!

Laura Paulina: Dukrą paskiepijau nuo tymų – po 10 d. susirgo tymais (neva nuo skiepų, lengva forma – kuri visai nebuvo lengva), po 5 dienų susergu ir aš. Tai taip išeina – paskiepija nuo tymų – vaikas suserga nuo skiepo, o aš užsikrečiu nuo skiepyto vaiko. Tai ką tymai plinta per skiepus? Ai, o aš skiepyta nuo tymų du kartus.

Atsakymas į Lauros istoriją:
Masinės persivakcinavimo isterijos metu, pasigendame sveiko proto. Vis dar gebantys kiek mąstyti supraskite:

  1. Jei jūs šiuo metu paskiepijote savo vaiką, ar pasiskiepijote patys – reiškia jums reikėtų prisitaikyti karantino sąlygas ir 3 savaites jūs negalite kontaktuoti su jokiais žmonėmis, o ypač su tais, kurių silpnesnis imunitetas.

Tai reiškia, jūs negalite eiti į darbą, negalite savo ką tik paskiepytų vaikų vesti į darželius, į mokyklas, tam, kad neužkrėsti kitų ir neplatinti šios, pavojingos ligos.

Tai reiškia, kad TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis atvirai pasiskiepijęs ir bandydamas atrodyti geru prieš tautą, šiuo metu platina, jų pačių įvardijamą, mirtiną ligą, taip neatsakingai rizikuoja užkrėsti kitus seimo narius, ar kitus savo aplinkoje žmones, pavaldinius, darbuotojus.

  1. Esama vakcina net ir po dviejų kartų, taip kaip nurodoma valstybės skiepų kalendoriuje, gali ir neveikti, ar susidarė imunitetas šiai ligai, nustatoma kraujo tyrimu, o ne šventai tikima produkto veiksmingumu.

  2. Esama vakcina nėra stebuklingas vanduo, masiškai besiskiepijantys susidurs su šalutiniais vakcinos poveikiais, kurie gali nepasireikšti nebūtinai iš karto, jie gali pasireikšti ir kelių mėnesių bėgyje. Juos privalo valstybė ir žmonės fiksuoti įstatymų numatyta tvarka.

  3. Visa tai jau gerus metus jums sako, tie taip vadinami antivakseriai. Nors pats esu už skiepus, aš esu už saugius skiepus. Rinkoje yra kur kas saugesnių, su retesniais ir švelnesniais šalutiniais poveikiais, nei dabartinė Priorix MMR vakcina.

5. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė pasiūlė puikią rezoliuciją, kuria siekiama informuoti žmones, būti jiems sąmoningiems ir saugoti savo vaikus. Radvile, priimkite atitinkamus sprendimus, kol liga neišplito dar labiau. Ligą platina jūsų sukelta isterija pasitelkiant žiniasklaidos priemones, o ne neskiepyti, sveiki vaikai. Labai gaila, kad nesugebėjote perskaityti alternatyvios jums siūlomos rezoliucijos, kurioje būtent apie tai ir šnekama.

  1. Rezoliuja yra kreipiamasi į žiniasklaidą, tad aš tik kartojuos. Mieli DELFI.ltlrytas.lt ir kiti, išgirskite ir stabdykite tai, ką pridirbote.

  2. Negali būti nė kalbos, apie priverstinius skiepus, kol nesudarytos valstybėje sąlygos saugesniems produktams įsigyti, neinformuojama apie vakcinos veikimo principą, neinformuojami žmonės apie šalutinius jos poveikius, nėra sudarytas valstybinis fondas išmokoms už skiepų žalas.

Prašau vis dar skaitančių ir suprantančių informaciją, dalintis šiuo straipsniu ir merginos aukščiau paviešintu Lauros patirtimi.

Tik visi kartu informavę visuomenę, ko niekaip nesugeba mūsų žiniasklaida, galima sustabdyti ligos plitimą ir priimti teisingus sprendimus valstybėje.

Ugnius
Firmusmedicus.lt


Patiko? Pasidalinkite!