Patiko? Pasidalinkite!

Aš vis galvoju, kodėl man skauda. Kodėl man skauda dalykai, kurie kitam visai neskauda? Kodėl man ir kodėl tai? Arba kodėl kažkieno kito problema kartais visai manęs neliečia. Būna ir taip.

Kiekvienas gyvenime turim kažkokį “skaudulį“, matom kažkokią problemą, kuri stipriai liečia. Kuri vis paspaudžia mumyse tą raudoną mygtuką kaskart, kai susiduriame su ja, ir skatina kažko imtis. Bet mes tą mygtuką dažnai išjungiam. O gal nereikėtų?
Visų pasaulio problemų vienas žmogus neišspręs. Ir nereikia. Bet jeigu kiekvienas sureaguotų į savo mygtuką, pasaulyje daug kas pasikeistų.

Visų mygtukai skirtingi. Vieniem skauda, kad kertami medžiai. Kitam skauda beglobiai vaikai. Trečiam gyvūnų nykimas ar jų žalojimas. Ketvirtam užterštas maistas, ar šiukšlynai pasaulyje. Penktam rūpi padėti kenčiantiems ligoniams, šeštam švietimo pagerinimas, septintam skurdo problemos, aštuntam… devintam… 7 – milijardiniam – skleisti taiką ir meilę Žemėje.

Kad ir kas tai bebūtų. Veik. Veik, kad tai pasikeistų. Veik ten, kur matai problemą. Veik ten, kur jauti, kad tavęs reikia. Kad ir kokiais būdais. Kad ir kokiais metodais. Nebūtina iš karto nuversti kalnus. Bet jei gali, daryk ir tai  Pradėk nuo nedaug. Tiek, kiek gali. Taip kaip moki Tu. Bet kokia pastanga veda į priekį. Ir po truputį keičia visą pasaulį. 

Eglė Jurėnaitė


Patiko? Pasidalinkite!