Patiko? Pasidalinkite!

Štai ir ilgai laukta ar nelaukta Žinių diena atėjo. Šurmuliuoja smagūs vaikučiai, pasiruošę savo kiaušus prisipildyti žiniomis, nors valdžiagyviai pastaraisiais metais juos pildo kitokios rūšies“ subproduktais“. Tikėkimės, jog tėveliai pagaliau atkreips dėmesį į tai, jog namuose jiems teks vaikus perauklėti nuo prikimštų nesąmonių, tokių, kaip kartą gyveno „princas su princu“. Antraip pradės plisti antra visuotinio debilizmo banga.

Linkiu, kad nuo šiol vaikai įgytų tik pozityvias žinias. Žinias pačiame aukščiausiame lygyje. Jei norite, sovietinio lygio žinias, kurios šimtą sykio pranašesnės už dabartines, kai vaikai net nemokomi mintinai daugybos lentelės. Atseit, kad nepervargtų ir toliau debilėtų. Kokie Vakarų mokyklose auginami idiotai, visi puikiai žinome.

To net savo priešams nepalinkėčiau. Daugiau negu silpnos matematinės žinios, visai nukvailėjusios užduotys bei „plaukiojimas“ geografijoje – štai kokie „nuostabūs“ vakarietiški „pasiekimai“. Net prezidentai ten yra gryni profanai, ką dažnai matome, žiūrėdami TV laidas. Su tokiu žinių bagažu lieka ne mažiau tūkstantį metų vystytis iki beždžionės.

Tikiu, kad žinių troškimas bus atgaivintas, sugrąžinta pagarba mokytojui bei mokyklai, ir mūsų naujoji karta nebebus „laucių zbrodas“.

Pastaba: moksleiviams geriau neskaityti, kad netyčia nesutriktų virškinimas. Juk jie kol kas dar nežino, kas jų laukia…

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!