Patiko? Pasidalinkite!

Iš Kauno klinikų Eurelijus Veryga:

Suprantu, kad visiems labai smalsu, todėl truputį papasakosiu apie savo ligą, nors manau, kad negerai, kai nebelieka privatumo kalbant apie sveikatą.

Aurelijus Veryga nuotrauka.

Tradiciškai kiekvieną pavasarį mane kamuoja alergija žiedadulkėms – dėl jos jau buvo ne pati geriausia savijauta. Bet sveikata dar labiau pablogėjo, kuomet prisidėjo virusinė infekcija. Beveik savaitę karščiavau namie, galvodamas, kad tai tiesiog virusas, kurį pribaigs temperatūra. Deja, bet tyrimai parodė ir bakterinės infekcijos požymius, o kai nepadėjo ir pirmieji paskirti antibiotikai, rentgeno nuotrauka parodė, kad viskas peraugo į plaučių uždegimą. Nepadėjus ir antram paskirtam antibiotikui, nemažėjant karščiavimui teko gultis į ligoninę. Juo labiau, kad plaučių uždegimas tokia liga, su kuria nejuokaujama.

Aurelijus Veryga nuotrauka.

Šiandien jau nekarščiuoju ir tikiuosi greitai keliauti namo, kur baigsiu gydytis ambulatoriškai.

Na, o visiems tiems, kuriems nepatinka ligoninės maistas, noriu pasakyti, kad esu patenkintas Kauno klinikų pacientams gaminamu maistu. Aš jį valgau su malonumu. Maistas šviežias, sveikai pagamintas, estetiškai patiektas. Patys geriausi komplimentai virtuvei. Na, o valgau tą patį, ką ir visi kiti pacientai.

Be to, ir vaistus gavau tuos pačius, kuriuos gauna kiti pacientai, ir kuriuos ligoninė perka per centrinę perkančiąją organizaciją (CPO). O tai reiškia – ekonomiškiausią variantą. Ir tie vaistai puikiai suveikė.

Labai noriu padėkoti Kauno klinikų medikams už profesionalumą, o slaugytojoms ir jų padėjėjoms – už šypseną ir rūpestį.

Dar truputį užtruks, kol grįšiu prie darbų, bet didžioji grėsmė -jau praeityje!

Eurelijus Veryga


Patiko? Pasidalinkite!