Patiko? Pasidalinkite!

Kažkada keliavau po Europą, gyvenau šeimose ir Vakarų kultūrą žinau ne iš kurortų, o iš vidaus. Visada stebėjausi tuo, kad Rusijoje yra daug Vakarų žmonėms naivų entuziastų. Tačiau jie paprastai atmeta savo kultūrą. Kaip sakoma, tai, ką turime, mes nevertiname. Pragaro slenkstis yra vakarų rojaus modelis.

Nesenai mano draugas atvyko iš Vokietijos, jis ten nuvyko su sūnumi. Jaunas vyras kelias dienas žiūrėjo į vokiečių gyvenimą ir paklausė tėčio: „Ar jiems įprasta taip elgtis, ar galų gale atsidūrėme netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje?“ Nenurodysiu visko, ką man pasakė mano draugas, bet esmė ta, kad buvimas Vokietijoje, o apskritai Europoje, jam tapo nemalonus, o kartais net bjaurus.

Kas nutiko? Krizė suluošino Vakarus taip, kad rusai ėmė jaustis už kordono ne kaip „samteliai“, o kaip didžios šalies piliečiai? O gal Vakarų vartotojų visuomenė, suvartojusi viską, kas įmanoma ir neįmanoma, prarado sveikatą, sąžinę ir protą, ir tai pradėjo atkreipti mūsų turistų dėmesį?

Sena rusų patarlė „Su mylimu žmogum rojus ir palapinėje“ šiandien daugumoje pasaulio šalių aiškinama taip: „Bus trobelė, bus brangioji, bet rojaus mums nereikia“. Beje, angliškoje versijoje mūsų patarlė skamba vulgariai: „Meilė name“, pažodžiui – meilė kotedže. Vakarų protuose nebegali būti žodžio „palapinė“, o „dangus“ jiems yra seksas, maistas ir gėrimai, bet begaliniai.

Norint pasijusti puikios šalies piliečiu, reikia tiesiog mylėti savo tėvynę ir visai nebūtina lyginti Rusijos su kitomis šalimis. Galbūt užsienyje reikia daug ko išmokti, tačiau prieš imantis neryškių vakarietiškų modelių, naudinga žinoti, kokia iš tikrųjų šiandien yra „civilizuota“ Europa.

1. VOKIETIJA

Hildesheimo vyskupija Žemutinėje Saksonijoje nusprendė „sumažinti bažnyčių tinklą“ 53 „vienetais“. Iš pradžių jie norėjo 80 – bet vis dėl to sutiko trečdaliu sumažinti uždarytų Dievo namų skaičių. Apskritai Vokietijoje planuojama uždaryti šimtų bažnyčių, ne tik katalikų, bet ir liuteronų, tinklą. Formali priežastis yra tik viena – tikinčiųjų šiomis išpažintimis pagreitintu tempu mažėja.

Vokietijoje seksualinis iškrypimas tapo norma. Čia homoseksualumas traktuojamas beveik kaip įprasta seksualinių santykių forma. Buvęs Hamburgo meras ir Berlyno meras yra atviri homoseksualai.

Dauguma tėvų Vokietijoje nerimauja dėl savo 14–15 metų vaikų lytinių santykių, bet dėl ​​to, kad jie neturi supratimo apie kontracepciją ir lytiniu keliu plintančias ligas. Seksualinis vaikų ugdymas vykdomas Vokietijos mokyklose, kur homoseksualumas prilygsta įprastiems seksualiniams santykiams.

Vokietijos Zalzkoteno mieste aštuonios rusų šeimos atsisakė siųsti savo vaikus į privalomą pradinio ugdymo lytinį švietimą. Už tai jiems buvo skirta labai didelė bauda. Po to, kai ši priemonė jiems nepasiteisino, šių šeimų tėvai buvo nuteisti kalėti.

Žmonių, kenčiančių nuo bulimijos, tai yra apsivalgymas, skaičius Vokietijoje pasiekė milijoną. Nutukimo padidėjimas Vokietijoje sukėlė saugumo problemų vietos krematoriumuose. Kremaujant negabaritinius kūnus, šiose įstaigose kyla nevaldomi gaisrai ir padidėja aplinkos tarša.

2. OLANDIJA

2002 m. Nyderlandai tapo pirmąja šalimi, įteisinusia eutanaziją (gyvybės nutraukimas). Nuo tada kasmet šia teise naudojasi daugiau nei 3 tūkstančiai žmonių. Nuo 2012 m. Pavasario Nyderlanduose pradėjo dirbti specialios komandos, vadovaujamos profesionalių gydytojų, kurie eutanaziją atlieka namuose budėdami.

Didžiuosiuose Nyderlandų miestuose, tokiuose kaip Amsterdamas, Roterdamas, Haga, Utrechtas ir kt. atidarytos kavinės, turinčios oficialų leidimą prekiauti marihuana, haliucinogeniniais grybais ir kitais lengvaisiais narkotikais. Licencijuotų kavinių organizavimas buvo skirtas apsaugoti „lengvųjų“ narkotikų vartotojus nuo narkomanų, priklausomų nuo sunkiųjų narkotikų. Tačiau reabilitacijos specialistai teigia, kad daugiau nei 90% besigydančių heroino priklausomybių atsirado dėl reguliaraus žolės rūkymo.

2011 m. Olandijos televizijos kanale BNN televizijos laidoje „Proefkonijnen“ laidų vedėjai Denisas Stormas ir Valerio Zeno valgė vienas kito mėsą. Prieš laidą jiems buvo atlikta operacija, kurios metu iš jų buvo išpjautas nedidelis mėsos gabalas (raumenų audinys), kurį tada jie virė ir valgė.

Olandijoje registruota politinė partija, ginanti pedofilų teises ir laisves, praneša „BBC News“. „Labdara, Laisvė ir Įvairovė“ (Charity, Freedom and Diversity, NVD) vadinama partija ketina kovoti už lytinių santykių amžių sumažinimą nuo 16 iki 12 metų ir legalizuoti lytinius santykius su gyvūnais (žvėriškumas) ir vaikų pornografija.

3. DIDŽIOJI BRITANIJA

UK taip pat uždaromos bažnyčių parapijos. O kur pastaruoju metu tikintieji kreipėsi į Dievą, atidaromi prekybos centrai ir net barai.

Jungtinės Karalystės vyriausybė palaikė draudimą darbuotojams ir britų kompanijų darbuotojams atvirai nešioti kryžius, pateisindama atleidimą iš darbo už tokį poelgį. Taip pat ta pati vyriausybė leido parduoti Šveicarijoje išrastus vaikų prezervatyvus. Didžiojoje Britanijoje jie rūpinosi ir jaunų mergaičių sveikata. Oksfordšyro studentams buvo suteikta galimybė … SMS pagalba užsisakyti skubių kontraceptikų. Mokyklos slaugytojos merginoms išduoda tabletes. 11 metų sulaukusios moksleivės gali naudotis tokia modernia paslauga. Šią programą sukūrė vietos administracija ir Pirmosios pagalbos fondo regioninis skyrius.

4. NORVEGIJA

Norvegijoje moralės lygis nukrito žemiau visų įmanomų ribų. Seksualinių iškrypėlių paraduose dalyvauja vaikai, turintys antraštes, reklamuojančias homoseksualumą ir tos pačios lyties asmenų sąjungas. Šios šalies sodomitų paradai tapo viešomis miesto šventėmis.

Nepilnamečių institucijos visiškai kontroliuoja tėvų ir vaikų elgesį. Pagrindinė valdžios tezė yra ta, kad biologiniai tėvai nebeturėtų turėti prioriteto auklėdami savo vaikus. Tėvai gali būti baudžiami iki vaiko pašalinimo net už vaikų gydymą saldumynais. Saldumo kiekis turi būti griežtai kontroliuojamas.

Norvegijoje verkti draudžia įstatymai, ašaros yra emocinio nestabilumo ženklas. Dėl nepilnamečių justicijos vaikus praradusios motinos ašaros teisme įrodys, kad ji yra nestabili ar beprotiška, ir tik sustiprins „kaltę“.

5. ŠVEDIJA

Švedijos sostinėje Stokholme kremuojama 90% mirusiųjų, 45% urnų artimieji nepaima. Didžioji dauguma laidotuvių vyksta „be ceremonijų“. Krematoriumo darbuotojai nežino, kieno palaikai specialiai deginami, nes ant urnų yra tik identifikacinis numeris. Dėl ekonominių priežasčių deginamų šiukšliadėžių energija pasirinktinai įtraukiama į jūsų namų šildymą arba į miesto šildymo sistemą.

2010 m. Stokholmo rajone, Sodermalm, įstaigos darbuotojai „jis“ ir „ji“ švedų kalba atitinkamai pakeitė „han“ ir „hon“ žodžiais nelytiniu žodžiu „hen“, kuris yra paplitęs tarp homoseksualų, bet klasikinėje kalboje jo nėra. Švedijos seksualinės lygybės asociacijos (RFSL) duomenimis, Švedijoje daugiau nei 40 tūkstančių vaikų turi homoseksualius tėvus (arba vieną iš tėvų).

1998 m. Švedijoje sensacija tapo fotografės Elizabeth Olson paroda, kurioje Kristus ir jo apaštalai buvo vaizduojami kaip homoseksualai. Paroda, be abejo, buvo labai populiari visų pirma tarp pederastų (iš vokiško – der Päderast). Viena iš vietų, kur ji vyko, buvo liuteronų bažnyčios sakykla.

2003–2004 metais po pastoriaus Oke Greeno kalbos, kur jis savo pamoksle pasmerkė homoseksualius santykius, pavadindamas juos nuodėmingais. Už „nepagarbą seksualinei mažumai“ pastoriui Pirmosios instancijos teismas skyrė mėnesio laisvės atėmimo bausmę. Į Stokholmo vyskupijos vyskupo pareigas 2009 metais buvo išrinkta atvira lesbietė Eva Brunne.

Nepilnamečių institucijos Vakarų Europoje tapo baudžiamuoju organu, sunaikinančiu šeimas. Pavyzdžiui, Švedijoje kasmet iš tėvų atimama vidutiniškai 12 tūkstančių vaikų. Dingstis gali būti „auklėjimo klaidos“, „protinis tėvų neišsivystymas“ ir netgi „per didelė globa“.

Nuo 1979 metų buvo visiškai uždrausta fizines bausmes už vaikus. Tėvai negali nebaudžiamai traukti už ausies ar pakelti balso ant jo. Už vaiko bausmę gresia 10 metų laisvės atėmimas. Nuo darželio vaikai buvo išsamiai informuoti apie jų teises ir būtinybę informuoti policiją apie tokius įvykius. Ir jie tuo naudojasi. Esant konfliktui tarp vaiko ir tėvų interesų, valstybė stoja į vaiko pusę.

6. DANIJA

Vargšės danų moterys, grasindamos esamo vaiko atėmimu, yra priverstos daryti abortus: „Mano socialinė darbuotoja man pasakė, jei noriu, kad mano dukra liktų šeimoje, aš turiu pasidaryti abortą“, – jauna moteris pasakojo Kopenhagoje «Copenhagen Post» interviu. Socialinių paslaugų vadovas Peteris Bruegge’as yra įsitikinęs, kad jo pavaldinys turėjo teisę paminėti abortą: „… jie turėtų žinoti apie galimas pasekmes, jei staiga nuspręstų pagimdyti kitą vaiką“.

Danijoje kartu su įprastais viešnamiais, kur kiekvienas gali patenkinti savo seksualines fantazijas, yra viešnamiai su gyvūnais, kur žmonės moka už seksą su žirgais ir kitais gyvūnais.

Šio tipo paslaugos taip pat plačiai naudojamos tokiose šalyse kaip Norvegija, Vokietija, Olandija ir Švedija. Kol nebus jokių perviršių ir kol nuo to nepatirs nei žmonės, nei gyvūnai, šių šalių vyriausybės nenustatys draudimo teikti tokias paslaugas..

Vienuolis Antanas Didysis sakė: „Ateina laikas, kai žmonės bus išprotėję, ir, jei pamatys ką nors, kas nėra išprotėjęs, jie pakils prieš jį ir sakys:„Tu esi išprotėjęs“, nes jis nėra panašus į juos“. Pragaras yra meilės nebuvimas. Tada kaip vadinti tas vietas, miestus ir šalis, kur žmonės šildo namus giminaičių pelenais, daro viešnamius iš bažnyčių, legalizuoja seksualinį iškrypimą ir atima vaikus iš tėvų? Dvasinis Vakarų visuomenės degradavimas yra žmonių atsisakymas nuo Dievo ir jų atsivertimas į stabus, kurių pavadinimai yra „turtas“, „geismas“ ir „gerovė“.

RUSIJA

Mes gyvename visuomenėje, kurioje grubūs psichiatriniai simptomai – būtent tie simptomai, kurie priklauso tikrajai psichiatrijai, perduodami kaip mados ir elgesio standartai, sako Irina Medvedeva, Viešojo demografinio saugumo instituto direktorė.

Psichikos sutrikimai pažeidžia moralę, o moraliniai iškrypimai būtinai sukelia psichines deformacijas.

Pasak Medvedevos, vyksta dirbtinė psichinė Rusijos žmonių, ypač jaunosios kartos ir vaikų infekcija. Kartais tai vadinama „seksualiniu auklėjimu“, kartais siūloma kažkokie kitokie, BŪTENT VISOKIE BJAURŪS DALYKAI, nuodingi žmogaus moralei, jo psichikai, pateikiami labai gražiais „humanistiniais triukais“.

„Atkreipkite dėmesį, – sako psichiatras, – dabar aktyviai propaguojamas aplaidumas – nešvarūs riebaluoti plaukai, suplyšusios kojinės, suplyšę džinsai, skirtingo ilgio palto ar marškinių kraštas arba užsagstyti netinkamais mygtukais. Psichiatrijos ligoninėse jie žino, kad ligos istorijoje yra tokia skiltis: paciento tvarkingumas. Jei pacientas nėra tvarkingas, tai yra labai sunkaus psichikos sutrikimo rodiklis. Kai žmogus nuolatos nešioja suplyšusias kojines, neteisingai plauna plaukus ir nemegsta marškinių, tai yra psichikos simptomas, kuris, deja, šiandien egzistuoja kaip jaunystės mados ženklas“.

Arba paimkime veiksmo filmų ir trilerių herojus – tai labai stiprūs žmonės, kurie sprendžia savo problemas ir sunaikina visus savo kelyje esančius gyvus ir negyvus dalykus. Šis poveikis psichiatrijoje vadinamas hipoidine šizofrenija, kuri sujungia patologinį nepilnamečių žiaurumą su patologiniu širdies bukumu, tai yra, patologiniu nejautrumu“, – pažymi Medvedeva.

Kita žmogaus savybė yra perdėtas racionalizmas, kuris šiandien primetamas kaip pragmatizmas. Tai taip pat yra šizofrenijos požymis. Pasaulietis dažnai mano, kad šizofrenikas yra neracionalus. Tai netiesa. Šizofrenikas yra pernelyg racionalus, bet tuo pačiu ir nejautrus. Tiesą sakant, – „Mažiau emocijų, daugiau pragmatizmo“ – taip naujosios mados ideologai ragina jaunimą šiandien, tačiau tai yra labai sunkus simptomas..

O kas yra intymios gėdos sunaikinimas psichiatrijos požiūriu? Irinos Medvedevos teigimu, „Tai ne tik visokių iškrypimų, tokių kaip vojerizmas (kai televizorius rodo, kas vyksta kitų žmonių miegamuosiuose), primetimas, bet ir seksopatologinių nukrypimų populiarinimas. O seksopatologija yra psichopatologijos dalis “.

Tačiau svarbiausias dalykas sunaikinant intymią gėdą yra tai, kad pasakodami jauniems žmonėms apie saugų seksą, jie yra skatinami patenkinti savo seksualinį interesą, sumenkinant šeimos ir santuokinių santykių vertę, kuri yra esminis elementas kuriant normalią psichiką. Kai jos nėra, atsiranda įvairūs labai skausmingi psichikos sutrikimai. Tai visų pirma lemia psichinę visos visuomenės degradaciją.

Ivan Gast


Patiko? Pasidalinkite!