Patiko? Pasidalinkite!

Socialinis tinklas „Facebook“ „neribotam laikui“ užblokavo JAV prezidento Donaldo Trumpo prieigą prie šios platformos dėl neva jo pastangų kurstyti smurtą šalies sostinėje, ketvirtadienį pranešė „Facebook“ generalinis direktorius Markas Zuckerbergas.

Trečiadienį D. Trumpo paskyra buvo užblokuota parai, bet vėliau Markas Zuckerbergas savo “Facebook” paskyroje parašė, kad draudimas buvo pratęstas, nes D. Trumpas „naudojosi mūsų platforma smurtiniam maištui prieš demokratiškai išrinktą vyriausybę kurstyti“.

„Taigi, pratęsiame blokavimą, mūsų įvestą jo „Facebook“ ir „Instagram“ paskyroms, neribotam laikui arba mažiausiai dviem savaitėms, kol bus užbaigtas taikus valdžios perdavimas“, – pridūrė Markas Zuckerbergas.

Trečiadienį Trampas buvo “išjungtas”

JAV prezidento paskyras blokavo pagrindinės socialinių tinklų platformos, Donaldui Trampui nesiliaujant skelbti pareiškimus apie suklastotus rinkimus, taip pat dėl pasisakymų, pakursčiusių  jo šalininkus šturmuoti Kapitolijų. D. Trampo mėgstamiausia platforma – „Twitter“ – blokuota 12-ai valandų, bet ketvirtadienį vis dar nebuvo aišku, ar prieiga bus atnaujinta.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!