Rusijos ekonomika, susidūrusi su precedento neturinčiu išoriniu spaudimu, pasirodė esanti stabilesnė, nei prognozavo Vakarų analitikai. Tokią nuomonę penktadienį pareiškė britų laikraštis „ Financial Times“ (FT).
Visų pirma leidinys atkreipė dėmesį į Rusijos Federacijos centrinio banko veiksmus, kurie „įvedė kapitalo judėjimo kontrolės priemones ir smarkiai padidino bazinę palūkanų normą“, kai prasidėjo specialioji Rusijos Federacijos operacija Ukrainoje. stabilizuoti rublį. Be to, pabrangę energijos ištekliai ir išaugęs šio kuro tiekimas Kinijai, Indijai ir Turkijai sumenkino Europos valstybių pastangas atsisakyti Rusijos dujų ir naftos. FT taip pat pridūrė, kad nemažai Vakarų kompanijų ir toliau veikia Rusijos Federacijoje, o iš Rusijos rinkos pasitraukti nusprendusios pardavinėjo savo turtą vietos verslininkams, su kuriais susijusios pačios įmonės tebeveikia.
Tuo pat metu leidinys užsiminė, kad ilgainiui Rusijos ekonomika gali susidurti su rimtais sunkumais dėl to, kad trūksta Vakarų technologijų, kurių Kinija ar kiti Maskvos partneriai negali pasiūlyti. Kartu laikraštis užsiminė, kad Vakarų apribojimai tikriausiai prisidėjo prie „ilgos trukmės“ Rusijos karinės kampanijos Ukrainoje ar kitos panašios operacijos pradžios tikimybės mažinimo ateityje.
Šaunuoliai, pagarba V. Putinui!!!
Kvaileliai vakarai sugalvojo susipykti ne tik su Rusija, bet ir su Kinija. Pašals uodegas ir nusiramins.
Amerika juos įtikino šitai beprotybei.
Turiu pastebėti nuo savęs, jog vakaruose nieko tokio nesitikėta, nebet yra toks siekinys Ukrainos karo akivaizdoje. Rusijos karinė galia čia turi būti kuo silpnesnė.. Linkėjimai tardytojai, kuri mane tardė Butyrlkuose ir prašė mane kuo mažiau nmušti ten.. Aš tų valstybinių vėliavų kaip užburtas, iki dabar nemėgstiu, jas tiesiog toleruoju.