Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos demonizavimas jau tapo kasdienybe. Žmonės gąsdinami gresiančia Astravo AE branduoline avarija, o pati Baltarusijos politika vadinama “režimu”. Kas toliau?..

Biržų rajono savivaldybės socialinio tinklo Facebook paskyroje jau raginama ruoštis branduolinei avarijai ir kaupti maisto atsargas:

“Jei pasiruošite netikėtoms situacijoms šiandien, ir jūs, ir jūsų artimieji būsite saugūs rytoj!

Gresiant ar susidarius ekstremaliai situacijai dėl galimos branduolinės (radiologinės) avarijos Baltarusijos Astravo atominėje elektrinėje, maisto ir vandens atsargos gali būti ribotos, o jų tiekimas – sutrikęs, todėl reikia turėti pasiruošus maisto atsargų bent 72 valandoms, kol bus pradėta teikti pagalba.

Daugiau informacijos: www.lt72.lt/?page_id=2052

Įsidėmėkite – ŽINOJIMAS SAUGO. Kuo geriau būsite informuoti, tuo tiksliau žinosite, kaip elgtis įvykus ekstremaliai situacijai, ir paprasčiau reaguosite į galimą pavojų.

Raginame jau dabar pasidomėti, kaip apsaugoti save ir savo artimuosius, todėl neatidėliokite ir apsilankykite ekstremalioms situacijoms pasirengti skirtoje svetainėje http://www.lt72.lt”

May be an image of ‎tekstas „‎GYVENTOJY PASIRENGIMAS: BÚTINOSIOS VANDENS IR MAISTO ATSARGOS 72 72VAL. Namie, sausoje ir tamsioje vietoje, rekomenduojama laikyti šiuos produktus: Konservai (mésos, daržoviu) ir kiti konservuoti produktai (sutirštintas pienas, vaisiai) •Kruopos .Aliejus Cukrus Prieskoniai Druska Medus Arbata Vienam asmeniui 72 valandoms 12 litry vandens. Laikykite vandeni, supilstytą…i mažos talpos buteliukus taip vanduo išliks švarus ilgiau. 72 val. 12| سسيس w w Negerti vandens iš atviry telkiniu, šuliniu. #žinojimassaugo DAUSREIKALU MINISTERIJA PRIEŠGAISRINES SAPSAUGOS IRGELBEJIMO DEPARTAMENTAS ç 88 www.It72.It‎“‎

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!