Patiko? Pasidalinkite!

Agnė Jagelavičiūtė – stilistė, kostiumų dailininkė, mados ir grožio žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė klausia, ar jau skaitėte naująjį @lofficiellithuania? Kurios temos jums patinka labiausiai? Mada, tendencijos, įkvepiantys interviu? Ką manote apie provokuojančias fotosesijas? Labai norėjome, kad šitas numeris butu HOT! Toks hot, kad tiktų dovanoti rytoj. Ir nesąmone, kad dovanoti kažką sexi turi mylimieji, juk meilei nereikia jokiu priežaščių! Su artėjančia Valentino diena! 3 žurnalus padovanosiu, tik pažymėkite žmogų, kuriam jį norite įteikt ir pasidalinkite šią žinutę.

Agnė Jegelavičiūtė Jazzu

Agnės Jegelavičiūtės rašyba, stilistika ir nepagarba lietuvių kalbai, tikrai pademonstruoja žurnalo lygį ir skurdumą. Niekas manęs jau nebeįtikins, kad rašyti lietuviškai jūs negalite, nes klaviatūroje nėra lietuviškų raidžių. Hot, sexy… suanglėjimas, tai dar vienas mados šauksmas, ar tiesiog eilinis mankurtizmas?

Kiekvienas išmanusis telefonas, planšetinis ar nešiojamas kompiuteris turi galimybę nustatyti klaviatūros kalbą. Bet įrašas ne apie gramatiką ir jos negerbėjas, čia bandysime apžvelgti dar vieną galimą plagiatą, kurį užmatė viena iš “Jazzės” gerbėjų.

Jazzu su ropliais
Foto. Facebook Agnės Jegelavičiūtės

Po šios skandalingos foto pasipylė pagyrimai ir pasipiktinimai.

Dieve brangus koks baisus viršelis. Pati Jazzu graži moteris bet jau taip išdergta, kad nepirkčiau ir nerekomenduočiau žurnalo niekam.., nesvarbu, kad esmė ne viršelyje, tačiau viskas turi būti skoninga.

Į visus komentarus kreipti dėmesio nėra prasmės, nes fanatizmo apraiškos yra sunkiai aptarinėjamas dalykas, bet vienas pastebėjimas, tikrai yra vertas aptarimo.

Viena iš gerbėjų pareiškė, kad ši “originali” “Jazzės” fotosesija labai panaši į Marinos Abramovic fotosesiją.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Marina Abramovic Reptiles“

Serbė Marina Abramovič – viena iš garsesnių moteriškių, kuria žavisi milijonai gerbėjų. Ji žinoma, kaip menininkė, kuri  atlieka performansus. Tai iš kur semiatės minčių “Jazze”? O gal šį klausimą reikia adresuoti originaliajai Agnutei?

Tai tiek žinių iš kaimo.

E. Armalis – Armanis


Patiko? Pasidalinkite!