Patiko? Pasidalinkite!

Po eilinio balsavimo prieš Iraną su išgalvotu pretekstu jankiai puolė į gilią depresiją: negi jau pradėjo rastis buvusių pakalikų tarpe, drįstančių parodyti savo šeimininkams nevalytus sėdmenis?!

Pasaulis pagaliau pradėjo suprasti, kad su visokiais „hibridais“ nė neverta turėti reikalų, nes tai yra visokių melagių ir aferistų šutvė, visai nebežinanti jokių etikos bei politinės korekcijos dėsnių.

Užteks visokiems „šunpauelams“ iš JTO tribūnos mosuoti savo šlapimo analizių mėgintuvėliais ir taip cinišku melu palenkti pasaulį į savo šūdiną pusę. Dabar, kai iš buvusios JAV galios teliko tik didelis šnipštas, pasaulis pagaliau pradeda kratytis tokių „pseudodraugų“, vedančių planetą tiesiog į eilinį pasaulinį karą.

Nors į karo pramonę ši valstybė ir toliau kiša milijardus ir trilijonus, tačiau jų pinigai jau visai nebe tie. Visų pirma, liūto dalis šių lėšų paprasčiausiai išvagiama, kuriant „šedevrus“ Šnobelio premijai gauti. Jei dar pridėtume jų „iš dangaus ir piršto“ paišomas bei laužiamas timpos lygio produkcijos kainas, iškart suprastume, jog ši šalis visai neužilgo nustos tituluotis „pasaulio lydere“, o taps, sakykime, „bomžų rinktine“.

Juk galima pagaminti vieną degtuką, jį įvertinti milijardu dolerių, o po to Pentagono grasinimais jį „įpichinti“ savo iš baimės prieš karinę intervenciją drebantiems užsienio „dundukams“. Amerikos antipodai jau dabar drąsiai išsako nuomonę, jog iš šios valstybės militaristinės galybės teliko tiktai muilo burbulas.

Iš JAV aviacijos bei raketų rusai jau atvirai tyčiojasi „Ren TV“ laidose, tad visiškai tikėtina, jog ši televizija bus uždrausta ar iškelta kur nors į Marso televiziją. Beje ir „History“ 2019-09-19 laidoje jau išdrįso parodyti, jog pagyrūnai Mėnulyje net nepabuvojo, išreiškę šią mintį kaip hipotezę. Beje ES jau nusigręžė nuo savo įprasto, atviro subinlaižiavimo Amerikai.

Taigi, ruoškis, sukrypusi Amerikėle, savo laidotuvėms. Ir padaryti tai privalėsi pati, o ne iš viso pasaulio prisiplėštais pinigais. Kaip tai padarė „Savickių Sojuzas“.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!