Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos Valstybės saugumo tarybos sekretorius pareiškė, kad kiekviena šalis reaguoja, kai jos pasienyje didinamos kitos valstybės karinės pajėgos, todėl Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nurodė parengti tinkamą planą

Baltarusija netiki Lietuva

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nurodė sukurti planą tinkamai reaguoti į tankų ir karinio personalo iš JAV dislokavimą Lietuvoje, sakė Baltarusijos Valstybės saugumo tarybos sekretorius Stanislavas Zasis.

“Bet kurioje šalyje yra rengiamos reagavimo priemonės. Ir valstybės vadovas nurodė Valstybiniam sekretoriatui ir Gynybos ministerijai pateikti siūlymus, kaip reaguoti į šį faktą”

Kalbama apie Amerikos šarvuočių divizijų atvykimą į Lietuvą bei apie tai, kad šios divizijos dislokavimo vieta buvo pasirinktas poligonas Pabradėje, 15 kilometrų atstumu nuo sienos su Baltarusija.

Karoblis tikina, kad nėra dėl ko jaudintis

Karinės ar kitokios grėsmės Baltarusijos suverenitetui iš Vakarų pusės nėra, pareiškė Lietuvos gynybos ministras Raimundas Karoblis.

Jis pabrėžė, kad Lietuva yra suinteresuota kaimyninės šalies nepriklausomybės išsaugojimu ir ekonominio bendradarbiavimo su Minsku plėtra.

Karoblis pats nusprendė, ar jam kas liepė išsaugoti Baltarusijos nepriklausomybę? Keistas sutapimas, Gitanas Nausėda taip pat kalba apie pagalbą Baltarusijai, siekiant jos nepriklausomybės…

Baltarusijoje Euromaidano nebus

Primename, kad Euromaidanas Ukrainoje taip pat, buvo suorganizuotas be tuometinio Viktoro Janukovičiaus atsiklausimo. JAV su ES nusprendė ir padarė! Nuvertė prezidentą, pastatė savo šokoladinį meškiuką ir iki šiol Ukrainą išnaudoją kaip kiršinimo su Rusija įrankį. Realiai supjudė pačias artimiausias, broliškas tautas.

Aleksandro Lukašenkos apgauti nepavyks, būkite ramūs. Tai ne marionetinis pastumdėlis, kurį galima vedžioti už nosies. Jis kuo puikiausiai žino vakarų kėslus ir supranta, kad vakarai kuria planus – užgrobti Baltarusiją.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!