Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos Respublikos piliečių išlaikomas naujienų ir vakarietiškos propagandos transliuotojas LRT pranešė, kad „prokremliška žiniasklaida koordinuotai menkina Grybauskaitę

Grybauskaitė apie partizanus

„Nuo klasės priešų rankos paskutiniais metais žuvo virš 13 tūkst. žmonių. Tokia ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio“, – moksliniame darbe rašė D. Grybauskaitė ir šie žodžiai visiškai iš savitvardos išveda „Landsbergistų”  aktyvistus, kurių tarpe susibūrę istorijos klastotojai, 100-ui metų įsislaptinę KGB’istai ir panašūs veikėjai.

Tad „puolimas” prieš ką tik prezidentės kadenciją baigusią šalies vadovę tęsiasi

Valstybinis transliuotojas (VT) pranešė, kad idėjų kalvė „Atlantic Council“ Skaitmeninių tyrimų laboratorija paskelbė ataskaitą, kurioje atskleidžiama, jog prokremliškos žiniasklaidos priemonės koordinuotai juodina buvusią Lietuvos prezidentę D. Grybauskaitę ir jos naujus karjeros žingsnius.

Skelbiama, kad kad D. Grybauskaitė neseniai sulaukė kvietimo prisijungti prie įtakingos Europos Sąjungos (ES) idėjų kalvės „Europos draugai“ (Friends of Europe) bei dirbti su Jungtinių Tautų lyčių lygybės ir moterų įgalinimo padaliniu.

LRT plauti moka, bet neturi dėmių valiklio

Smegenis plauti yra viena, o išskalbti ir panaikinti dėmes yra visai kas kitą. Todėl šį kartą, LRT balsas kaip šuns staugimas liks bevertis, o Dalia Grybauskiatė liks „neišskalbta”.

Sekantį kartą bandykite įdėti baliklio, gal padės… Jūs tiesiog esate apmokyti plauti, o skalbti ir šalinti dėmes niekas nemokino (nepravedė instruktažo), todėl po jūsų skalbimo dėmės ir išlieka.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!