Patiko? Pasidalinkite!

Valymosi simptomai: kai valymo programa paleis į darbą „namų švarinimo“ procesą visame organizme, jį lydės periodiški maudimai ir skausmai tose vietose, kuriose valymasis vyks stipriausiai ir organizmo šiukšlės perkraus šalinimo sistemą. Bus tokių momentų, kai jausitės labai prastai!

Nepanikuokite dienomis po organizmo valymo dietos ar vykstant gijimui. Iš tikrųjų, valymasis gali sukelti visus stiprios ligos simptomus ir šalutinį poveikį, tačiau ligonis turi apie tai žinoti ir nekaltinti vykstančio organizmo valymosi dėl laikinai suprastėjusios būklės – čia reikalinga kantrybė, o daug paguodos turėtų suteikti suvokimas, kad gijimo procesas yra puikiai įsibėgėjęs ir kad kuo greičiau toks diskomfortas ateina ir pajuntamas, tuo geriau.

Šis organizmo šiukšlių šalinimas ir išsivalymas neįvyks per akimirką; žmogus neturėtų tikėtis, kad viso gyvenimo sankaupos, kuriomis prikimštas jo organizmas, bus stebuklingai suspaustos ir išplautos iš audinių ir organų kažkokiu „žarnyniniu būdu“.

Visa tai užims laiko. Jums pasitaikys gerų ir blogų dienų, o pastarosios
kartosis ciklais. Tokios „valymosi ligos“ dažniausiai vyksta cikliškai – kas septynias dienas, septynias savaites, septynis mėnesius, septynerius metus, ir kiekvieno tokio ciklo metu pasireikš organizmo gijimo ir valymosi krizės. Kai toksiški nuodai atsilaisvins ir bus išmesti į kraujotaką, kad būtų pašalinti iš jūsų fizinio kūno, jausitės gana prastai. Dažnai krizės metu galite jaustis blogiau nei kada nors anksčiau iki organizmo valymo programos pradėjimo – bet, kartojame, nepanikuokite! Šios krizės – tai tiesiog toksiškų nuodų bandymas ištrūkti iš jūsų organizmo (o šio proceso metu jie stipriai apkrauna ekskrecinius (ištekamuosius) kanalus) ir jie daro jums paslaugą pasitraukdami kaip galėdami greičiau (sukeldami skausmą ir diskomfortą valymosi
proceso metu).

Bet blogų dienų vis mažės ir mažės, o gerų dienų daugės, jei tik
ištikimai laikysitės šios programos. Profesoriaus Arnoldo Ereto (Arnold Ehret) knyga „Gydomoji begleivės dietos sistema“ (Mucusless Diet Healing System) gali padėti jums suprasti kai kurias galimas patirti reakcijas, kol organizmas šalins toksinus, šiukšles ir gleives.

Pernelyg neišsigąskite, jei detoksikacijos metu ar po jos pajusite kokį nors silpnumą. Gamta panaudoja mūsų energiją „namų švarinimui“, bet mes netrukus atgauname energingumą ir gyvybingumą dėl švaraus ir sveikesnio organizmo. Būtų gerai, kad trijų dienų organizmo valymo dietos laikytumėtės kas mėnesį ar keletą kartų per metus. 96 puslapis, skaityti toliau:

 Knyga (PDF formate LT kalba) Gydymas_vaistažolėmis_namuose 

GYDYMAS VAISTAŽOLĖMIS NAMUOSE
Herbal Home Health Care
John R. Christopher


Patiko? Pasidalinkite!