Patiko? Pasidalinkite!

Pandemijos akivaizdoje žmonėms žodis “konservatoriai” ir “Šimonytė” asocijuojasi su fašistiniu režimu ir daug kas keikia naujai išrinktą valdžią. Kad ir kaip bebūtų keista, “apklausos” rodo, kad pasitikėjimas konservatoriais kaip tik auga. Nežinau, kas ten ką apklausia, bet manęs tikrai niekas neklausė…

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) socialiniame tinkle skelbiasi, kad žmonės jais pasitiki:

“Norime su jumis pasidalinti maloniomis naujienomis. „Baltijos tyrimų“ vasario 9-12 dienomis atliktos apklausos rezultatai rodo, kad žmonės pandemijos akivaizdoje pasitiki mūsų sudaryta koalicija, Premjere, sveikatos apsaugos ministru bei mūsų darbu.

Smagu, kad įdėtos pastangos, bemiegės naktys ir nuoširdus rūpestis žmonėmis duoda rezultatų ir sulaukia jūsų pasitikėjimo.

60% gyventojų Premjerės Ingridos Šimonytės darbą karantino metu vertina palankiai. Arūno Dulkio darbą palankiai vertina 54% žmonių.

41% apklaustųjų mano, kad dešiniųjų politinių jėgų suformuota Seimo dauguma su pandemijos valdymu susitvarko geriau, nei tą savo laiku darė „valstiečių“ valdžia.  Dėkojame už palaikymą ir pasitikėjimą.”

Kviečiame Jus pareikšti savo nuomonę:

Ar pasitikite TS-LGBT koalicine vyriausybe?
 • Ne 92%, 1557
  1557 92%
  Visi balsai
 • Taip 7%, 115
  115 7%
  Visi balsai
 • Neturiu nuomonės 1%, 18
  18 1%
  Visi balsai
Iš viso balsų
2021-02-22 - 2021-02-24
Balsavimas baigtas

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!