Patiko? Pasidalinkite!

Dėl naujos koronaviruso pandemijos bangos JK nustatytų ribojančių priemonių panaikinimas prasidės kovo 8 d. atidarant mokyklas, o visi kiti apribojimai turi būti panaikinti iki birželio 21 d. Tai pranešė pirmadienį parlamente kalbėjęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Džonsonas, – praneša naujienų agentūra TASS.

„Po dviejų savaičių, skaičiuojant nuo šiandien, visų mokyklų ir kitų švietimo įstaigų moksleiviai ir studentai galės saugiai grįžti į tiesioginį mokymąsi“, – sakė ministras pirmininkas.

Be to, britams bus leista susitikti gatvėje su vienu asmeniu, kuris negyvena su jais po vienu stogu, bendravimo ir socializacijos tikslais. Šiuo metu tokie susitikimai taip pat yra leidžiami, tačiau vienintelė formaliai priimtina priežastis yra bendras sportas. Kovo 29 d. taisyklės bus sušvelnintos, leidžiant žmonėms susitikti gatvėje ne daugiau kaip šešių žmonių grupėmis arba ne daugiau kaip dviejų namų ūkių nariams. Taip pat bus leidžiama sportuoti lauke, bus atidaromi teniso kortai ir golfo aikštynai, futbolo ir kiti sporto kompleksai.

Vyriausybės vadovas teigė, kad reikalavimas neišeiti iš namų be specialaus poreikio galios iki kovo 29 dienos.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!